2020-02-28 13:16:22

Szybkość, dokładność i integracja… Affinity 1.8

Najnowsza aktualizacja 1.8 dodaje nowe funkcje i ulepszenia w linii Affinity. Konwertowanie i przetwarzanie plików Adobe jest lepsze dzięki importowi Smart Object w Affinity Photo i importowi IDML w Affinity Publisher, możliwe jest korzystanie z ulepszonej funkcji dzielenia się swoją pracą, nowej funkcji drukowania profesjonalnego preflight, importem inteligentnych obiektów PSD, ulepszeniami korekcji obiektywu dla Affinity Photo czy obsługi metadanych a także dodana wsparcie dla Nik Collection 2.5.

Import IDML
Importowanie plików IDML InDesign, w tym wszystkie style tekstu, strony wzorcowe, przypięte obiekty i inne, bezpośrednio do Affinity Publisher, aby uzyskać jeszcze bardziej płynne działanie.

Affinity
Importoawnie inteligentnych obiektów PSD
Wszelkie inteligentne obiekty zawarte w plikach PSD można teraz importować jako dokumenty osadzone, co pozwala łatwo edytować warstwy w dowolnym inteligentnym obiekcie - nawet na iPadzie!

Affinity
Obsługa szablonów
Można teraz zapisywać dokumenty jako pliki szablonów (.aftemplate), aby wielokrotnie używać. Szablony można udostępniać we wszystkich aplikacjach, a jeśli korzystamy z pamięci w chmurze (Dropbox, iCloud Drive, Box itp.), Możliwe jest również łatwe uzyskanie dostępu do swoich szablonów również na wielu urządzeniach.

Affinity
Kontrola błędów na żywo
Całkowicie nowy panel powiadomień, aby otrzymywać ostrzeżenia na żywo o możliwych błędach w dokumencie, w tym o niskiej rozdzielczości obrazu, błędach ortograficznych, brakujących obrazach lub zasobach czcionek.

Affinity
Ulepszenia obsługi wtyczek
Affinity Photo z obsługą Nik Collection 2.5 firmy DxO.

Affinity
Scalanie dokumentów
Łączenie wiele dokumentów razem w jeden plik. Niezależnie od tego, czy łączymy całe dokumenty, czy wybieramy zakresy stron do zaimportowania, można skorzystać z odwzorowania stylu tekstu, scalania indeksów i kontroli strony wzorcowej.

Affinity
Obsługa Canon CR3 RAW
Otwieranie i edytowanie zdjęć najwyższej jakości w Affinity Photo.

Affinity
Ujednolicony pasek narzędzi
Dzięki integracji kontrolek okna i głównego paska narzędzi aplikacji użytkownicy komputerów Mac (Mojave i nowszych wydań) mogą teraz cieszyć się większą użyteczną przestrzenią we wszystkich aplikacjach.

Affinity
Inteligentne strony wzorcowe
Zamiana stron wzorcowych szybko i łatwo w Affinity Publisher. Migrowanie z edytowanej zawartości z dowolną stroną do nowego układu strony wzorcowej jednym kliknięciem.

Zbieranie zasobów
Organizacja wszystkich zasobów obrazu w jednym folderze i udostępnianie je innym w sieci. Idealne do prostego konsolidowania zdjęć powiązanych w różnych lokalizacji.

Affinity
Nowy panel zapasów
Szybki dostęp do zdjęć royalty free w Affinity Designer za pośrednictwem nowego panelu.

Affinity
Konfigurowalne skróty klawiaturowe dla iPada
Można teraz tworzyć własne skróty w Affinity Designer i Affinity Photo jeżeli używamy klawiatury dla iPada.

Affinity
Lepsza obsługa metadanych
Nowa obsługa w Affinity Photo dla edytowalnych przez użytkownika pól w metadanych obrazu, w tym standard IPTC dotyczący praw autorskich i innych informacji. Ponadto zapisywanie i importowanie plików metadanych (XMP), grupowanie całych folderów zdjęć i oznaczanie odpowiednimi informacjami o własności.

Affinity

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię