Koszty wysyłki

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, przesyłki dostarczamy również do Paczkomatów InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w naszym biurze, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.
 
Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT. 
 
Sposób dostawy Koszt dostawy Uwagi dodatkowe
Odbiór osobisty 0 zł Zamówione produkty możesz odebrać w naszym biurze w Zielonej Górze po wcześniejszym potwierdzeniu daty odbioru

Wysyłka elektroniczna na adres e-mail

0 zł Zamówione licencje na programy wysyłany bezpłatnie na wskazany w zamówieniu adres email.
Paczkomaty InPost 9,85 zł

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto.

Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 3 dni kalendarzowe - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost.

Przesyłka kurierska DHL - przedpłata

19 zł

Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia.

Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

Przesyłka kurierska DHL - za pobraniem

24 zł