Polityka prywatności

Informacje ogólne
1. Niniejsza Polityka prywatności określa zasady ochrony danych osobowych Zamawiających, korzystających z Serwisu zlokalizowanego pod adresem www.vebo.pl.
2. Administratorem danych osobowych jest New Software S.C. Marek Lubas, Mateusz Ponikowski z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Reja 15/13, 65-076 Zielona Góra, NIP: 924-181-97-98, REGON: 080091144 (dalej jako „Sprzedawca”).

Zabezpieczenia oraz ochrona danych osobowych
1. Sprzedawca oświadcza, że przetwarza dane osobowe Zamawiających zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
2. Sprzedawca oświadcza, że dane osobowe są przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, spełniających wymagania polskiego prawa.

Dane zbierane przez Serwis oraz pliki typu cookie
1. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu skorzystania z pełnej funkcjonalności Serwisu, tj. złożenia Zamówienia.
2. Podczas rejestracji w Serwisie Zamawiający podaje w formularzu rejestracyjnym następujące informacje: imię, nazwisko, dokładny adres dostaw, numer telefonu, adres e-mail.
3. W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do następujących podmiotów: firmy obsługujących wysyłkę tj: InPost, Poczta Polska i DHL oraz systemu obsługującego płatności: przelewy24 oraz paypal. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum. Ponadto, podane przez Państwa informacje mogą zostać udostępnione właściwym orga-nom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawa. 
4. Informacje o pilkach typu cookie - kliknij tutaj
5. Podczas wizyty na stronie Serwisu automatycznie zbierane są następujące dane Użytkowników:
- adres IP,
- data i czas wizyty na stronie,
- typ systemu operacyjnego,
- typ i wersja przeglądarki internetowej,
- adres strony, z której użytkownik został przekierowany na stronę Serwisu oraz inne dane przesyłane przez przeglądarkę w nagłówkach żądania HTTP (takie jak preferencje językowe, domena, wyszukiwania),
- rozdzielczość ekranu oraz rozmiar okna przeglądarki.

Cel zbierania danych
1. Wszelkie dane podane przez Zamawiającego będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celu realizacji Zamówienia, w tym do zapewnienia kontaktu pomiędzy Zamawiającym a Sprzedawcą.
2. Dane Zamawiającego mogą być wykorzystywane do przesyłania informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust.2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z dnia 9 września 2002 r. Nr 144 poz. 1204), w zależności od udzielenia przez Zamawiającego zgody podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Informacje handlowe mogą być przesyłane na adres poczty elektronicznej lub na nr telefonu Zamawiającego. Zamawiający może w każdym czasie udzieloną zgodę cofnąć, w tym celu powinien skontaktować się z Infolinią.
3. Dane zbierane automatycznie służą m.in. do utrzymania sesji po zalogowaniu. Dane te nie umożliwiają identyfikacji Użytkownika. Za ich pomocą nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe.

Prawo do weryfikacji, modyfikacji i usunięcia danych osobowych
1. Zamawiającemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania poprzez Serwis lub Infolinię.
2. Zamawiającemu przysługuje prawo usunięcia Konta w Serwisie poprzez Infolinię. Usunięcie Konta jest nieodwracalne i oznacza usunięcie wszelkich danych Zamawiającego.

Kontakt
1. W przypadku jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących niniejszej Polityki prywatności prosimy kontaktować się ze Sprzedawcą pod adresem VEBO.pl, ul. Reja 15/13, 65-076 Zielona Góra, za pośrednictwem poczty elektronicznej sklep@vebo.pl lub Infolinii 68 419 02 27.