Acronis

Acronis to doświadczona marka oferująca klientom najwyższej klasy rozwiązania służące do ochrony oraz praktycznego odzyskiwania danych komputerowych. Specjalistyczne oprogramowanie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób prywatnych do użytku domowego. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać rozwiązanie przedstawione przez Acronis także w małych przedsiębiorstwach. Oprogramowanie wykorzystuje nowoczesną technologię tworzenia obrazów dysków, dzięki której cała praca zapisywana jest na bieżąco. To skuteczna ochrona przed całkowitą utratą danych. Nawet w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek awarii czy usterki, możliwe jest wygodne uzyskanie zapisanych przez Acronis obrazów. Acronis jest więc przydatnym narzędziem do odzyskiwania plików oraz innych danych znajdujących się na dyskach domowych lub firmowych. Bogata oferta firmy pozwoliła na stworzenie szeregu wersji pochodzących od podstawowego programu. Dzięki takiej opcji możliwy jest wygodny wybór odpowiedniego wariantu. Oferujemy szeroką gamę propozycji Acronis, w tym pakietów Standard, Advanced i wielu innych.

Acronis - sposób na szybki odzyskanie danych

Utrata ważnych plików to czarny scenariusz, o którym większość osób wolałaby nie myśleć. Niezależnie od tego, czy chodzi o pracę zawodową czy może o pliki używane w celach prywatnych, niespodziewana utrata danych to bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Sytuacja może stać się jeszcze bardziej problematyczna, jeśli wcześniej nie została wykonana żadna kopia zapasowa - taki scenariusz może bezpośrednio prowadzić do całkowitej utraty niezapisanych danych. Właśnie tego typu problematycznym sytuacjom ma za zadanie zapobiegać oprogramowanie Acronis. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii zapisywania obrazów programy Acronis dostępne w naszym sklepie mogą szybko i praktycznie niezauważalnie dla użytkownika magazynować najważniejsze dane. Oprogramowanie nie wpływa negatywnie na komfort ani szybkość codziennej pracy. Acronis wykonuje zadanie w sposób niewidoczny dla użytkownika sprzętu, a z efektów jego pracy można skorzystać zawsze wtedy, gdy nadejdzie taka potrzeba.

Acronis - wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Na dobrym oprogramowaniu nie warto oszczędzać, szczególnie jeśli chodzi o kwestię skutecznego zapisu oraz ewentualnego odzyskania danych. Cena produktów Acronis jest jak najbardziej adekwatna do jakości - warto postawić na sprawdzone rozwiązanie, które zyskało uznanie wielu użytkowników na całym świecie. Tańsze, niesprawdzone programy do rzekomego odzyskiwania danych często nie odpowiadają wysokim wymaganiom, nie będąc w stanie przeprowadzić skutecznego, kompletnego zapisu plików. Acronis działa zupełnie inaczej - dzięki nowoczesnej technologii zapisu obrazów możliwe jest gromadzenie najważniejszych danych z dysku na bieżąco. Jeśli zostaną one usunięte z podstawowej lokalizacji, Acronis szybko przysłuży się do ich wygodnego odzyskania, które użytkownik może przeprowadzić samodzielnie, nie musząc korzystać z pomocy specjalisty. W takim aspekcie jest to więc rozwiązanie niezwykle korzystne cenowo.