Salony fryzjerskie i optyczne

Prowadzenie salonu fryzjerskiego czy zakładu optycznego to nie lada wyzwanie. Aby przedsiębiorstwo działało, jak należy i przynosiło zyski, trzeba zadbać o dobre zarządzanie. Właśnie w tym mogą pomóc oferowane przez nas programy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Programy do optyka i salonu fryzjerskiego - sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym znajdziesz świetne programy do salonu fryzjerskiego i optyka. Oferujemy w pełni niezależne, rozbudowane programy do zarządzania firmami działającą w oparciu o umawianie wizyt, właśnie takich jak np. salony fryzjerskie. Oprogramowania te mają wiele przydatnych funkcji m.in. dodawanie, poprawianie i usuwanie wizyt czy wysyłanie powiadomień SMS do klientów. Umożliwiają one również tworzenie terminarzy i rozliczanie pracowników.

Oferowane oprogramowania dla salonów fryzjerskich i optyków dostępne są w wersji standardowej i rozszerzonej. Pierwsze z nich mają nieco mniej funkcji i można kupić je w niższej cenie. Programy w wariancie PRO są bardziej rozbudowane i z pewnością spełnią oczekiwania nawet dużych sieci salonów.

Oprogramowanie salonu fryzjerskiego i optyka - cena

Ceny oferowanych przez nas programów do salonu fryzjerskiego i optyka są zróżnicowane. Zależą od wybranej wersji i liczby stanowisk, na których będą obsługiwane. Jeśli prowadzisz mały, jednoosobowy zakład, z pewnością program w wariancie STANDARD spełni Twoje oczekiwania. Jeśli jednak jesteś właścicielem dużej sieci salonów i masz spore wymagania co do programu zarządzania, sięgnij po wersję PRO.

Chcesz poznać dokładne ceny oferowanych oprogramowań salonu fryzjerskiego i optyka? Przejdź do asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi produktów znajdują się informacje o kosztach zakupu. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o danym oprogramowaniu, wejdź w jego zakładkę lub skontaktuj się z naszym zespołem!

Oprogramowanie dla salonu fryzjerskiego i optyka - opinie klientów

Oferowane przez nas programy dla salonów fryzjerskich i optycznych cieszą się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Zamawiane są zarówno przez niewielkie przedsiębiorstwa, jak i duże, renomowane firmy. Klienci cenią je przede wszystkim za ilość funkcji i możliwości, jakie dają. Ponadto zaznaczają oni, iż w naszym sklepie można kupić oprogramowania w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zatem, jeśli chcesz zainwestować w rozwój swojego zakładu, już dziś wybierz jeden z oferowanych programów dla salonów fryzjerskich lub optyków. Jesteśmy przekonani, że spełni on Twoje oczekiwania i znacznie ułatwi Twoją pracę.