Ewidencja środków trwałych

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z 2019 roku wszystkie osoby fizyczne, spółki i przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność gospodarczą, są zobowiązane do prowadzenia ewidencji środków trwałych. Mogą być nimi budowle, lokale, urządzenia, pojazdy oraz inne przedmioty, których planowany okres użytkowania jest dłuższy niż rok.

Prowadzenie takiej ewidencji powinno być jak najdokładniejsze, dlatego może przysparzać wiele problemów, zwłaszcza w większych firmach. Na szczęście istnieją programy pozwalające na znaczne usprawnienie tego procesu – najbardziej polecanym jest DGCS System.

Ewidencja środków trwałych – program DGCS System

Program DGCS System to innowacyjne rozwiązanie w kwestii prowadzenia ewidencji środków trwałych. Umożliwia stworzenie niezwykle przejrzystej kartoteki dla celów podatkowych oraz bilansowych, niezależnie od profilu posiadanej działalności. Program może się pochwalić wysoką funkcjonalnością ze względu na możliwość dokonywania odpisów amortyzacyjnych z wykorzystaniem różnych stawek, które zostały zawarte we wbudowanym słowniku KŚT (Klasyfikacji Środków Trwałych).

Dzięki DGCS System użytkownik zyskuje możliwość sporządzania profesjonalnych i kompleksowych raportów, jak również przeglądania ewidencji środków trwałych za pomocą filtrów. Za ich sprawą łatwiejsze staje się ponadto sprawdzenie zgodności stanu sald kont księgowych z prowadzoną ewidencją. DGCS System zauważalnie oraz znacznie usprawnia proces wykonywania ewidencji środków trwałych. Program cieszy się z tego względu doskonałymi opiniami zarówno ze strony jednoosobowych działalności, jak i wielkich korporacji.

DGCS System w sklepie VEBO

W sklepie VEBO wiemy, że każda działalność gospodarcza ma odmienne potrzeby, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo różne pakiety programu DGCS System, dzięki czemu można wybrać ten, który najlepiej odpowie na potrzeby konkretnej firmy. Dajemy możliwość wykupienia licencji na 1 lub wiele stanowisk lub oddziałów, z lub bez ograniczenia ilości pozycji możliwych do zamieszczenia w ewidencji środków trwałych. W sklepie VEBO płacą Państwo kwotę tylko za te funkcje programu DGCS System, których naprawdę potrzebują do usprawnienia działalności swojej firmy.

Gwarantujemy szybką realizację Państwa zamówienia, a także dajemy możliwość zakupienia programu w ratach lub wygodnym systemie leasingowym. Wyróżniamy się wieloletnią obecnością na rynku oraz obszerną wiedzą z branży. Dlatego zawsze mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę czy poradę. Zapraszamy do kontaktu i złożenia zamówienia!