2020-02-26 08:00:09

Nowość Corel VideoStudio 2020

Corel VideoStudio 2020 zapewnia łatwość użytkowania i przełomową kreatywność, dzięki czemu edycja wideo jest przystępna i przyjemna, umożliwiając użytkownikom przekształcenie nagrań i zdjęć w wyjątkowe projekty. Ponadto VideoStudio 2020 sprawia, że edycja wideo jest jeszcze bardziej wydajna dzięki ulepszeniom użyteczności i nowym narzędziom skrótów dodanym do osi czasu.

Co nowego w wersji 2020?

VideoStudio 2020 dodaje nowe narzędzia i treści, a także skróty edycyjne i ulepszenia, które usprawniają przepływ pracy, zapewniając inteligentniejsze i bardziej kreatywne edytowanie.

 • Nowe tytuły i kreatywne treści
 • Usprawnione narzędzia do edycji i skróty
 • Nowe inteligentne narzędzia do pokazu slajdów i wideo
 • Zoptymalizowany wyświetlacz 4K
 • Ulepszone maskowanie wideo, więcej trybów mieszania i nowe efekty premium - wyłącznie w Ultimate


Profile LUT
CorelVideo dostępny jest teraz z ponad 20 nowymi profilami LUT (look up table). LUT ułatwia stosowanie zaawansowanych kinowych efektów kolorystycznych w projekcie, aby przenieść materiał z jednej przestrzeni kolorów do drugiej.

Funkcja Reel
Po zaimportowaniu filmów i zdjęć, funkcja Reel automatycznie utworzy materiał wideo i dobierze najlepsze ustawienia za użytkownika tworząc w bardzo szybki sposób film wideo.

ULEPSZONY Interfejs użytkownika
VideoStudio 2020 umożliwia inteligentniejszą pracę dzięki nowym skrótom i ulepszeniom biblioteki, które usprawniają proces edycji. Szybki  dostęp do przeprojektowanego panelu edytora umożliwia dostosowanie efektów, wprowadzanie korekty kolorów lub pozwala dodawać ruchy do klipu bezpośrednio z osi czasu. 

Nowe innowacyjne narzędzia i funkcje

 • Nowe wyświetlacze 4K - Dzięki dodatkowej kompatybilności wyświetlaczy Ultra HD (4K) można cieszyć się edycją w interfejsie z nową jakością
 • ULTIMATE TYLKO Nowe koło kolorów z gradacją kolorów - Szybka zmiana schematów kolorów całego filmu - jednocześnie lub osobno.
 • Zaktualizowane ustawienia eksportu - Tworzenie projektów automatycznie z wybranymi domyślne parametry eksportu, aby pasowały do ​​właściwości projektu na osi czasu.
 • Nowe narzędzia do przycinania/edycji - Bezpośrednia praca na osi czasu dzięki nowym narzędziom do zwijania, rozciągania i przesuwania, aby intuicyjnie dostosowywać zawartość klipów i czas ich trwania.
 • ULTIMATE ONLYN Nowe efekty premium - Nowe teksty, gradienty i lepsza jakość pracy z Boris FX oraz nowymi szablonami tytułów z NewBlueFX.
 • ULTIMATE TYLKO Ulepszone maskowanie wideo - Korzystanie z nowych opcji kształtu, aby uzyskać bardziej kreatywne możliwości, i tworzenie mask o wyższej jakości z ulepszonym renderowaniem.
 • Poprawiona jakość renderowania tytułów - Ulepszona wydajność umożliwia renderowanie tytułów z wyższą jakością, poprawiając przejrzystość krawędzi i zmniejszając pikselizację.
 • Zoptymalizowany dla Intela i nVidii - Zwiększona wydajność  znacznie przyspiesza renderowanie do popularnych formatów plików.

 

Corel VideoStudio 2020 dostępny jest w wersji Pro oraz Ultimate, wersji te różnią się funkcjonalnością oraz zestawem wtyczek dołączanych do oprogramowania. Pełne porównanie dwóch edycji dostępne jest tutaj.
 

Galeria zdjęć z programu:

 Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię