2020-03-17 21:04:14

NOWY CorelDRAW Graphics Suite 2020

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2020 istotnie zwiększa wydajność. Zauważalnie szybszy i bardziej elastyczny pakiet aplikacji umożliwia zwiększenie efektywności pracy i uzyskanie lepszych rezultatów. Przekonaj się, jak pakiet CorelDRAW przyspiesza tempo pracy — od czasu uruchamiania i otwierania dużych dokumentów, do pracy z tekstem i plikami zawierającymi dużą liczbę kadrów. Szybsze i gładsze pędzle w programie Corel PHOTO-PAINT pozwolą zdziałać cuda w toku pracy. Rekordowo szybko zrealizujesz swoje pomysły, wykonując wiele złożonych działań w czasie nawet dziesięciokrotnie krótszym w porównaniu z poprzednią wersją.

Co nowego w wersji 2020 ?

NOWOŚĆ! Przełomowe narzędzia ułatwiające współpracę
Współpracuj z klientami i zespołem przy opracowywaniu projektów jak nigdy dotąd. Podziel się swoimi pomysłami z recenzentami w chmurze, zapraszając ich do oglądania i dodawania adnotacji oraz komentarzy bezpośrednio w pliku projektu CorelDRAW z poziomu aplikacji CorelDRAW.app.

ULEPSZENIE! Nowy poziom efektów trasowania
Ciesz się wyjątkowymi funkcjami przekształcania map bitowych do postaci wektorowej dzięki nowym algorytmom AI w module PowerTRACE. Korzystaj z zaawansowanej optymalizacji obrazu, dzięki której jakość mapy bitowej jest poprawiana podczas procesu trasowania.

NOWOŚĆ! Innowacyjna obsługa czcionek zmiennych
Dzięki obsłudze czcionek zmiennych uzyskasz wyjątkową elastyczność. Swobodnie eksperymentuj z właściwościami czcionek, np. szerokością, grubością i nachyleniem, precyzyjnie dostosowując wygląd tekstu w opracowywanych projektach.
Uwaga: Czcionki zmienne nie są obsługiwane w systemach Windows 7 ani Windows 8.1.

NOWOŚĆ! Poprawianie obrazów dzięki rozwiązaniom AI
Możesz zmieniać rozmiar zdjęć oraz polepszać ich jakość dzięki możliwości nadpróbkowywania i usuwania artefaktów z wykorzystaniem AI. Pozwala to powiększać obrazy bez utraty szczegółów oraz usuwać szumy z mocno skompresowanych plików JPEG.

NOWOŚĆ! Efekty dla map bitowych i grafik wektorowych bazujące na algorytmach sztucznej inteligencji
Eksperymentuj z nowymi efektami stylów graficznych wykorzystującymi rozwiązania AI, aby uzyskać rezultaty imitujące popularne techniki malarskie. Uzyskane efekty można stosować na grafikach wektorowych i mapach bitowych.

ULEPSZENIE! Znaczne podniesienie wydajności
Zauważalnie szybszy i bardziej elastyczny pakiet aplikacji pozwala zwiększyć efektywność pracy i uzyskać lepsze rezultaty. Dzięki nawet dziesięciokrotnemu zwiększeniu szybkości działania w porównaniu z poprzednią wersją w rekordowym czasie zrealizujesz swoje pomysły.

NOWOŚĆ! Wewnętrzny cień
Wewnętrzny cień zastosowany do elementu pozwala nadać mu głębię. Cień można interakcyjnie i na bieżąco dostosowywać. Wystarczy jedno kliknięcie, aby za pomocą narzędzia Wewnętrzny cień uzyskać efekt światła padającego na obiekty.

ULEPSZENIE! Znajdź i zamień
Nowe opcje funkcji Znajdź i zamień pozwalają zaoszczędzić czas i zwiększyć produktywność. Teraz możesz zlokalizować określone elementy rysunku na kilku stronach i jednocześnie zmienić ich atrybuty. Zastępuj wypełnienia oraz kontury i zapomnij o czasochłonnym toku pracy dzięki nowej funkcji wyszukiwania i zastępowania kolorów w wypełnieniach siatkowych.

NOWOŚĆ! Niedestrukcyjne efekty w programie Corel PHOTO-PAINT
Stosuj efekty do obiektu, modyfikuj go i eksperymentuj z nim, zachowując jego pierwotną wersję. Nowe okno dokowane Efekty (Windows) / inspektor Efekty (Mac) w programie Corel PHOTO-PAINT stanowi centrum opcji niedestrukcyjnej edycji. Powiększ obszar kreatywności, korzystając ze 100 nowych soczewek stosowanych niedestrukcyjnie.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię