McAfee

Obecnie na komputerze przeprowadza się wiele prac, zwłaszcza za pośrednictwem Internetu. W sieci można robić zakupy, wypełniać obowiązki służbowe czy umawiać się na spotkania ze specjalistami. Różnorodność ta jest nieraz ogromnym ułatwieniem, jednak warto pamiętać, że na wspomnianym urządzeniu przechowywane są jednocześnie newralgiczne dane, takie jak np. numer karty płatniczej, pesel, hasła do portali społecznościowych czy kont bankowych, dane adresowe itd. Na komputerach użytkownicy trzymają masę plików, które w pewien sposób archiwizują. Trzeba mieć świadomość, że ryzyko udanego ataku hakerskiego lub przypadkowego dopuszczenia do instalacji wirusa przez cały czas utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. W takiej sytuacji warto sięgnąć po program antywirusowy  - McAfee sprawdzi się doskonale!

Antywirus na komputer McAfee

Antywirus McAfee to jeden z najsłynniejszych programów antywirusowych na świecie. Nie bez powodu jest polecany przez ekspertów oraz użytkowników, którzy na co dzień korzystają z komputera. Obecnie na rynku można znaleźć naprawdę masę oprogramowania mającego za zadanie zabezpieczać system, dlatego mogłoby się wydawać, że “stare” programy już nie się nie sprawdzają - wręcz przeciwnie.

Doświadczeni informatycy cały czas rozwijają oprogramowanie, dzięki czemu algorytmy są z miesiąca na miesiąc skuteczniejsze w obronie przed złośliwym oprogramowaniem. Poświadczeniem tych słów są różne testy, w których antywirus na komputer McAfee wykazywał skuteczność na poziomie aż 100% - był w stanie powstrzymać wszystkie wirusy, trojany czy oprogramowanie szpiegowskie.

 

Antywirus McAfee jest rozbudowany o masę interesujących funkcji, dlatego daje użytkownikom o wiele więcej niż zwyczajną ochronę przed wirusami. Posiada świetnie rozbudowaną zaporę sieciową oraz umożliwia zwiększenie ochrony Wi-Fi. Algorytmy skutecznie analizują pracę komputera, dzięki czemu oprogramowanie może dawać sugestie mające na celu zwiększenie wydajności urządzenia za sprawą prostych czynności. Program antywirusowy McAfee dostępny w naszym sklepie posiada także zaporę prywatną (VPN), która pozwala na ukrycie własnego IP podczas łączenia się z Internetem.

 

Pełne skanowanie systemu przez program trwa około godziny, a więc jest to standardowy czas. Co ciekawe, szybki skan można zrobić już kilka minut. Ciekawą opcję stanowi wykonanie spersonalizowanej analizy - istnieje możliwość samodzielnego wyboru, które obszary zostaną sprawdzone.

 

Program antywirusowy McAfee - sklep internetowy

 

Opinie użytkowników często wspominają o niewygórowanej cenie za ten program antywirusowy. McAfee występuje w różnych wersjach, dlatego można zaopatrzyć się w tę przeznaczoną do ochrony przed internetowym zagrożeniem, ale także w bardziej rozbudowane opcje, wyposażone w przydatne narzędzia, które ułatwiają i usprawniają codzienne korzystanie z komputera. Dysponujemy także programami dedykowanymi dla biznesu. W porównaniu do konkurencji, cena antywirusa McAfee jest naprawdę niewygórowana. Zachęcamy do przetestowania i przekonania się, jak skuteczną ochronę może zagwarantować.