Programy do edycji wideo

Praca nad montażem i edycją filmów jest wymagająca niezależnie od wykonywanego projektu. W tej kategorii znajdują się profesjonalne programy do obróbki wideo, które zaskakują swoją funkcjonalnością oraz mogą przyspieszyć, jak i ułatwić pracę. Zajmujemy się dystrybucją sprawdzonego oprogramowania, które jest doceniane przez specjalistów.

Programy do edycji wideo - zróżnicowana oferta

Programy do edycji filmów są naprawdę zróżnicowane, ponieważ ich funkcje umożliwiają wykonanie wielu działań, jak przycinanie poszczególnych fragmentów materiału, implementacja efektów specjalnych, edycja obrazu (regulacja ostrości, kontrastu, nasycenia bądź kolorystyki), dodawanie i prosta obróbka audio czy konwersja plików na inne formaty. Programy do obróbki wideo są wykorzystywane na przykład w branży reklamowej, ale przede wszystkim filmowej. Są także doceniane przez klientów indywidualnych, którzy wykorzystują je między innymi do tworzenia materiału filmowego na portale społecznościowe, jak Facebook bądź YouTube. Dysponujemy zarówno skomplikowanymi, zaawansowanymi, jak i prostszymi w obsłudze produktami, które sprawdzą się nawet wśród amatorów.

Program do montowania filmów - czy wystarczy?

Produkcja wideo jest skomplikowanym procesem, który musi uwzględniać wiele zagadnień. Jeżeli w materiale znajduje się na przykład zaawansowany sound design, warto skorzystać z zewnętrznego oprogramowania DAW (Digital Audio Workstation) lub wybrać program do edycji wideo, który posiada zaawansowane funkcje związane z obróbką dźwięku. Jednak w bardziej amatorskim zastosowaniu, krótkich materiałach reklamowych bądź filmach na Youtube nie będzie to potrzebne. W tej kategorii znajdują się także dodatkowe programy do edycji wideo, które są przeznaczone do konkretnych zadań. Mogą funkcjonować jako uzupełnienie innego oprogramowania, rozszerzając jego funkcjonalność, na przykład o lepszą stabilizację obrazu przy ujęciach narażonych na wystąpienie wstrząsów, dobre wyostrzenie oraz redukcję “rybiego oka” i nie tylko. Dysponujemy także konwerterami do plików wideo w różnych formatach.

Dobry program do edycji filmów - i praca jest łatwiejsza!

Dobre programy do edycji wideo potrafią znacznie ułatwić wykonywaną pracę, ale też przyspieszyć ją, dzięki czemu koszt zakupu oprogramowania szybko się zwróci. Zapraszamy także do sprawdzania innych produktów z naszego asortymentu, na przykład programów DAW czy graficznych. Oferujemy niezwykle atrakcyjne i konkurencyjne ceny.