TeamViewer

TEAMVIEWER TO OPROGRAMOWANIE DAJĄCE ZDALNY DOSTĘP I ZARZĄDZNIE KOMPUTEREM

Korzystanie z urządzeń mobilnych oraz stacjonarnych w miejscu pracy wymaga skompletowania odpowiedniego oprogramowania, dzięki któremu możliwa będzie jeszcze lepsza optymalizacja codziennego wykonywania obowiązków. Właśnie zgodnie z taką myślą został stworzony Teamviewer, który służy do zdalnej kontroli nad wieloma komputerami. Jest to szczególnie ważne w przypadku prowadzenia własnej działalności, kiedy zachodzi konieczność jeszcze lepszej organizacji pracy.

CZYM JEST TEAMVIEWER?

TeamViewer to program do zdalnego dostępu, który umożliwia użytkownikom zdalne połączenie się z dowolnym komputerem, aby wykonać zdalną kontrolę lub udzielić zdalnej pomocy technicznej. Użytkownicy mogą korzystać z TeamViewer do łączenia się z innymi komputerami, aby wykonać czynności takie jak przesyłanie plików, współdzielenie ekranu, przesyłanie dźwięku i wideo itp. TemViewer umożliwia także prowadzenie wideokonferencji.

PROFESJONALNY TEAMVIEWER - DOBRE PROGRAMY

Z tak szczególnego narzędzia, jakim jest TeamViewer możesz bez przeszkód korzystać zarówno w celach komercyjnych, jak i prywatnych. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję, aby cieszyć się poszerzonymi możliwościami wykorzystania tego wygodnego narzędzia. Wszystkie rodzaje oprogramowania dostępnego w tej kategorii zostały specjalnie dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki takiej specyfice możliwe jest zapewnienie jak najlepszego poziomu pracy właśnie z wykorzystaniem programu TeamViewer. Cena takiego narzędzia w stosunku do jego jakości jest optymalna, pozwala więc na zakup przydatnego ułatwienia do pracy niezależnie od tego, czy działasz na gruncie zawodowym, czy też bardziej prywatnym.

PRACA ZDALNA I HYBRYDOWA Z TEAMVIEWER STAJĄ SIĘ ŁATWIEJSZE!

TeamViewer to narzędzie, które szczególnie przydaje się w pracy hybrydowej oraz pracy zdalnej, ponieważ umożliwia pobrania na prywatne komputery, wystarczy wprowadzić odpowiedni klucz licencyjny, i już jest umożliwiony zdalny dostęp do komputera. Zadziała to zarówno, kiedy chcemy, aby prywatny komputer był zarządzany przez firmowego informatyka, jak i kiedy chcemy z prywatnego komputera wejść dla komputer firmowy.

WYGODNY I INTUICYJNY PROGRAM TEAMVIEWER - OPINIE

W przypadku programów specjalistycznych wykorzystywanych do pracy szczególnie ważna jest ich niezawodność, pozwalająca na ich wykorzystanie w każdych warunkach. Bezpieczny zdalny dostęp to również wyzwanie stojące dzisiaj przed wieloma instytucjami. Takimi cechami może poszczycić się właśnie program Teamviewer. Opinie dotyczące tego narzędzia jednoznacznie wskazują przede wszystkim na jego wyjątkowo pozytywny wpływ na optymalizację codziennej pracy.

Dzięki niemu możesz z łatwością rozpocząć synchronizację prac wykonywanych na wielu różnych urządzeniach jednocześnie, co sprawia, że odpowiednie zadania mogą zostać wykonane jeszcze szybciej, a przede wszystkim o wiele bardziej sprawnie. Dzięki Teamviewer możesz z łatwością uzyskać obraz z danego pulpitu, a nawet przejmiesz kontrolę nad komputerem, do którego uzyskasz połączenie. Funkcja tego urządzenia działa również w drugą stronę - jeśli chcesz, możesz dać możliwość kontroli nad swoim urządzeniem innym użytkownikom. Wszystkie te działania odbywają się w wygodnej formie zdalnej, dzięki czemu nie ma żadnych dodatkowych trudności związanych z nieustannym sterowaniem. W tej kategorii znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia wchodzące w skład pakietu Teamviewer, dzięki którym codzienna praca stanie się jeszcze prostsza, a przede wszystkim dużo wygodniejsza. Poza wygodą działania oraz intuicyjnym interfejsem, TeamViewer dba również o bezpieczeństwo transmisji online oraz danych przesyłanych pomiędzy komputerami.

TEAMVIEWER DOWNLOAD, CZYLI JAK ŁATWO POBRAĆ PROGRAM DO DOSTĘPU ZDALNEGO NA KOMPUTER

TeamViewer zapewnia łatwość konfiguracji, prywatność w transmisji danych oraz zgodność na prawie każdy system operacyjny dostępny obecnie na rynku. Wystarczy, że Twój komputer wraz z systemem operacyjnym zapewnia dostęp do internetu, a Ty nie musisz już niczego potrzebować. W internetowym sklepie VEBO.PL z łatwością zakupisz licencje na TeamViewer, po czym natychmiast otrzymujesz link pozwalający pobrać program na dysk komputera.

TeamViewer co do zasady działa na komputerach z systemem operacyjnym Windows, Mac OS, Linux, a także urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOs. dużą zaletą programu jest wysoka kompatybilność oraz dostępność wersji na stare i nowe wydania systemów operacyjnych Windows. W ten oto sposób, z taka samą łatwością da się zainstalować TeamViewer na Windows Vista, co na Windows 10 czy najnowszym Windows 11. Ta elastyczność w instalacji i kompatybilność sprawia, że jest to narzędzie dające pełną kontrole nad zdecydowaną większością komputerów PC na świecie. ;)

ŁATWA OBSŁUGA DUŻĄ ZALETĄ PROGRAMU TEAMVIEWER SŁUŻĄCEGO DO ZDALNEGO STEROWANIA DOWOLNYMI URZĄDZENIAMI

Bez względu czy pracujesz jako administrator zarządzający dużym serwerem z wieloma adresami IP "pod sobą", czy może stanowisz pojedynczego użytkownika wymagającego zdalnej pomocy, TeamViewer oferuje atrakcyjne rozwiązania dla Ciebie! wystarczy dostęp do sieci, aby dwa komputery miały wzajemnie zdalny dostęp. Jest to doskonałe rozwiązanie do świadczenia usług zdalnego zarządzania każdym systemem (wliczając w to mobilne urządzenia z systemem Android i iOs). Odpowiednie zdalne zarządzanie każdym urządzeniem pozytywnie wpływa na komfort pracy, a może także znacznie podwyższyć wydajność użytkowników i sprzętu.

LICENCJE TEAMVIEWER - PORÓWNANIE

W ofercie naszego internetowego sklepu VEBO.PL jest ponad kilkanaście programów od TeamViewer opierających się o pracę zdalną, zdalne zarządzanie urządzeniami lub transmisje i konferencje online. Zapraszamy do porównania licencji dla wersji numer 15 aplikacji. Mamy nadzieję, iż poniższe zestawienie pozwoli zapoznać się z różnicami oraz ułatwi wybór odpowiedniej licencji.

  POJEDYNCZY UŻYTKOWNIK WIELU UŻYTKOWNIKÓW DLA ZESPOŁÓW
  Jedno stanowisko, 1 sesja Wiele stanowisk, 1 sesja Wiele stanowisk, 3 sesje
  Licencja Business - nieograniczona liczba urządzeń końcowych Licencja Premium - nieograniczona liczba urządzeń końcowych Licencja Corporate - Nieograniczona liczba urządzeń końcowych
  Jeden użytkownik licencjonowany może zapoczątkować połączenie z urządzeniem; jedna sesja w tym samym czasie Wielu licencjonowanych użytkowników może zapoczątkować połączenia z urządzeniami; jedna sesja w tym samym czasie Wielu licencjonowanych użytkowników może zapoczątkować połączenia z urządzeniami; trzy sesje w tym samym czasie
OFEROWANE FUNKCJE:
Dostęp do komputerów z wielu urządzeń Tak Tak Tak
Dostęp i zdalna kontrola komputerów Tak Tak Tak
Bezpieczny dostęp bez nadzoru Tak Tak Tak
Zdalne drukowanie dla Mac i Windows oraz dowolnej drukarki Tak Tak Tak
Udostępnianie plików Tak Tak Tak
Zarządzane urządzenia do 200 do 300 do 500
Spersonalizowane brandowanie Tak Tak Tak
Nieograniczona liczba urządzeń końcowych Tak Tak Tak
Zarządzanie urządzeniami i personalizacja aplikacji Tak Tak Tak
Użytkownik i konsola zarządzania użytkownikiem Nie Tak Tak
Raporty o dostępie użytkownika Nie Tak Tak
Wiele jednoczesnych połączeń Nie Nie Tak
Masowe wdrożenie Nie Nie Tak
Raporty o dostępie urządzenia Nie Nie Tak
Masowe wdrożenie Nie Nie Tak
Raporty o dostępie urządzenia Nie Nie Tak
Integracja wstępnie przygotowanego oprogramowania Nie Nie Tak
DOSTĘPNE DODATKI:
Obsługa urządzeń mobilnych Tak Tak Tak
Dodatkowi, jednocześnie korzystający z oprogramowania użytkownicy Nie Tak Tak
TeamViewer Pilot Tak Tak Tak

HISTORIA NARZĘDZIA TEAMVIEWER TO DROGA DO LIDERA ROZWIĄZAŃ W CHMURZE

TeamViewer to działająca na całym świecie firma zajmująca się technologiami działającymi w oparciu o chmurę. Od 2005 roku wspiera miliony użytkowników na całym świecie, a także dzień w dzień zyskująca nowych, wiernych klientów. Jej flagowe narzędzie, opatrzone taką samą nazwą, to innowacyjne narzędzie służące do wszelkiego rodzaju wsparcia i pomocy zdalnej. Program jest w pełni bezpieczny dla danych, łatwy w obsłudze, a wszelka niezbędna pomoc i wsparcie - na wyciągnięcie ręki.

Za TeamViewer przemawiają liczby: ponad 1,5 miliarda użytkowników korzysta już z narzędzia do pracy zdalnej, a każdej kolejnej doby przybywa około 750 tysięcy użytkowników. Dodatkowo program jest stale aktywny na ponad 20 milionach urządzeń na całym świecie, a dzięki dostępności w aż 30 językach umożliwia prostą obsługę każdemu użytkownikowi. Jako program do zdalnego zarządzania pozwala się łatwo skonfigurować z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki programowi z łatwością oszczędzisz czas i pieniądze, a ponieważ jest on intuicyjny w obsłudze, będziesz mógł skupić się w pełni na zadaniu do wykonania, zamiast na przygotowaniach do niego.

VEBO.PL TO SKLEP DAJĄCY ŁATWĄ MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU APLIKACJI TEAMVIEWER

Z przyjemnością mamy możliwość przedstawić Państwu kilka wersji oprogramowania do zdalnego sterowania do firmy TeamViewer. Dysponujemy licencjami na wariant rządowy, edukacyjny i dla firm, a także zarówno na wersje na laptopy i komputery stacjonarne, jak i na urządzenia mobilne. Oferujemy również możliwość dokupienia dodatkowej sesji do już posiadanego programu. Wszystkie licencje występują w wersji elektronicznej i można je wykupić na rok i pobrać zaraz po opłaceniu. Program jest przeznaczony na wszystkie platformy systemowe (Microsoft Windows, Apple Mac OS, Linux, Android, itp.).