TeamViewer to działająca na całym świecie firma zajmująca się technologiami działającymi w oparciu o chmurę. Od 2005 roku wspiera miliony użytkowników na całym świecie, a także dzień w dzień zyskująca nowych, wiernych klientów. Jej flagowe narzędzie, opatrzone taką samą nazwą, to innowacyjne narzędzie służące do wszelkiego rodzaju wsparcia i pomocy zdalnej. Program jest w pełni bezpieczny dla danych, łatwy w obsłudze, a wszelka niezbędna pomoc i wsparcie - na wyciągnięcie ręki.

Za TeamViewer przemawiają liczby: ponad 1,5 miliarda użytkowników korzysta już z narzędzia do pracy zdalnej, a każdej kolejnej doby przybywa około 750 tysięcy użytkowników. Dodatkowo program jest stale aktywny na ponad 20 milionach urządzeń na całym świecie, a dzięki dostępności w aż 30 językach umożliwia prostą obsługę każdemu użytkownikowi. Dzięki programowi z łatwością oszczędzisz czas i pieniądze, a ponieważ jest on intuicyjny w obsłudze, będziesz mógł skupić się w pełni na zadaniu do wykonania, zamiast na przygotowaniach do niego.

Z przyjemnością mamy możliwość przedstawić Państwu kilka odsłon oprogramowania TeamViewer. Dysponujemy licencjami na wariant rządowy, edukacyjny i dla firm, a także zarówno na wersje na laptopy i komputery stacjonarne jak i na urządzenia mobilne. Oferujemy również możliwość dokupienia dodatkowej sesji do już posiadanego programu. Wszystkie licencje występują w wersji elektronicznej i można je wykupić na rok. Program jest przeznaczony na wszystkie platformy systemowe.