2019-01-31 09:11:33

NOWOŚĆ CorelCAD 2019

Miło nam ogłosić, że najnowsza wersja programu CorelCAD 2019 jest już dostępna. Dzięki ulepszonemu interfejsowi — zoptymalizowanemu dla systemów Windows i MacOS — użytkownicy będą mogli cieszyć się płynnym projektowaniem technicznym na wybranej przez siebie platformie, szybkimi narzędziami do współpracy oraz wyjątkowymi opcjami modelowania 3D. Jest to doskonały wybór dla tych użytkowników, którzy poszukują korzystnej cenowo alternatywy dla programu AutoCAD.

Precyzja zaawansowanych narzędzi do szkicowania 2D i projektowania 3D dostępnych w programie CorelCAD™ 2019 daje użytkownikowi duże możliwości rozwoju w dziedzinie komunikacji wizualnej. Jest to inteligentne, przystępne cenowo rozwiązanie do wykonywania szczegółowych rysunków wykorzystywanych w projektowaniu technicznym. Dzięki natywnej obsłudze plików DWG i optymalizacji działania w systemach Windows oraz macOS to oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo przyczynia się do zwiększenia skuteczności i wydajności pracy.

Nowości w programie CorelCAD 2019:

  • Wielobryła - Teraz możesz rysować obiekty 3D w kształcie ścian wielokątnych.
  • PushPull - Intuicyjnie modyfikuj bryły 3D lub ograniczone obszary, stosując głębię.
  • Paleta Warstwa - Korzystaj z elementów sterowania warstwą bez opuszczania interfejsu rysowania.
  • Podświetlanie zaznaczenia - Możliwość wyboru kolorowego podświetlenia zamiast „przerywanego” wyróżniania elementów, dostępnego w starszych wersjach.
  • Funkcja MergeLayer - Korzystaj z nowej palety Warstwa, aby scalić jedną lub kilka warstw z warstwą docelową.
  • Niestandardowe bloki - Skróć czas potrzebny na przygotowywanie szkiców, korzystając z niestandardowych bloków, definiuj reguły i ograniczenia umożliwiające szybką zmianę rozmiaru oraz wyglądu podczas umieszczania bloków na rysunkach.
  • Import plików STL - Importuj pliki stereolitograficzne (*.stl), aby umieszczać zawarte obiekty 3D. Teraz możliwe jest wprowadzanie dalszych modyfikacji w gotowych, zaimportowanych projektach 3D.


Ulepszenia w wersji 2019:

  • Narzędzia do projektowania i edycji 3D - Możesz tworzyć trójwymiarowe bryły elementarne oraz scalać i odejmować obiekty, a także tworzyć ich przecięcia i części wspólne, stosując operacje logiczne. Modyfikuj bryły 3D lub ograniczone obszary, stosując głębię dzięki korzystaniu z nowych narzędzi PushPull.
  • Obsługa myszy trójwymiarowej - Nawigowanie w trzech wymiarach dzięki obsłudze urządzeń wejściowych firmy 3Dconnexion*.
  • Obsługa natywnego formatu plików .DWG - Otwieraj, edytuj i zapisuj pliki w najnowszym formacie DWG programu AutoCAD 2018, umożliwiając bezproblemową współpracę pomiędzy pracownikami i partnerami biznesowymi.


Dlaczego warto wybrać rozwiązanie CorelCAD ?

Przystępne cenowo i efektywne oprogramowanie CAD
Rozszerz swój repertuar materiałów wizualnych dzięki precyzji doskonałych narzędzi do szkicowania i projektowania dostępnych w programie CorelCAD. Graficy chwalą intuicyjny interfejs użytkownika i pozwalające zaoszczędzić czas funkcje, które umożliwiają przyspieszenie toku pracy i tworzenie imponujących, wizualnie doskonałych projektów CAD.  

Precyzyjne narzędzia do szkicowania 2D
Wykorzystaj pełne możliwości projektowania dzięki obszernemu zbiorowi profesjonalnych narzędzi do szkicowania, które zapewniają specjalistom z zakresu inżynierii i grafiki wymaganą kontrolę i precyzję. Ten optymalny zestaw narzędzi umożliwiających dodawanie komentarzy oraz tworzenie i edycję projektów technicznych przygotowanych na potrzeby dowolnej branży cechują elastyczność i pomysłowość.

Specjalistyczne narzędzia do projektowania 3D
Uzyskaj precyzyjne i dopracowane efekty dzięki możliwościom 3D programu CorelCAD i przekształcaj rysunki z dwuwymiarowych szkiców w zaawansowane projekty trójwymiarowe. Cała gama specjalistycznych i intuicyjnych narzędzi do modelowania i edycji 3D zapewnia doskonałe wyposażenie umożliwiające błyskawiczne uzyskiwanie projektów 3D i wydruków na podstawie szkiców.

Zgodność ze standardami branży i możliwości dostosowywania
Usprawnij udostępnianie projektów wewnętrznym i zewnętrznym interesariuszom. Program CorelCAD jest w pełni zgodny z najnowszą wersją plików programu AutoCAD 2018 w formacie DWG, co gwarantuje doskonałą współpracę, a innowacyjne opcje dostosowywania i obsługi automatyzacji dają możliwość korzystania z programu w dowolnym środowisku pracy.

Wydajny silnik projektowania CAD i obsługa plików graficznych
Korzystając z nagradzanej technologii programu CorelDRAW*, można włączyć kluczowe elementy graficzne do toku pracy, a dzięki wtyczkom programu CorelCAD poszerzyć możliwości projektowania CAD. Sprawnie realizuj wszystkie projekty CAD dzięki zaawansowanemu silnikowi projektowania CAD opartemu na platformie ARES, który zapewnia wysoką efektywność.

Galeria zdjęć z programu:Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię