2019-02-01 12:04:34

Emsisoft 2019 - Lepsza ochrona przeglądania sieci

Silniejsze bezpieczeństwo to początek 2019 roku dla Emsisoft. Na początku stycznia wprowadzona została na rynek aplikacja Emsisoft Browser Security, chroniąca prywatność rozszerzenia przeglądarki Chrome i Firefox, które blokują dostęp do złośliwych witryn, które rozpowszechniają złośliwe oprogramowanie, ataki typu phishing i inne. Uzupełnienie sprawdzonej funkcji ochrony surfowania Emsisoft, która działa na poziomie DNS, Emsisoft Browser Security działa w kontekście bezpieczeństwa przeglądarki, a zatem może sprawdzić wszystkie części adresu strony internetowej w celu zapewnienia dodatkowych zabezpieczeń. W naszym najnowszym wydaniu z radością informujemy o dodaniu rozszerzenia o przeglądarkę Microsoft Edge!

W tegorocznej wersji udostępniona została także nowa etykieta Emsisoft Anti-Malware, która pokazuje status Emsisoft Browser Security. 

Emsisoft

Podczas nawigacji w ustawieniach "Surf Protection" można zauważyć, że nieznacznie skonsolidowana została jego funkcjonalność. Dla uproszczenia połączone zostały kategorie zagrożeń: Malware, Phishing, PUP i Prywatność z dwiema głównymi grupami hostów złośliwych i niechcianych.

Rozszerzenia:


Wszystkie ulepszenia 2019.1 Emsisoft Anti-Malware

  • Nowe rozszerzenie Emsisoft Browser Security dla Microsoft Edge.
  • Nowa etykieta statusu dla Emsisoft Browser Security w ustawieniach "Surf Protection".
  • Ulepszona obsługa wielu profili użytkowników przeglądarki.
  • Skonsolidowane kategorie hosta "Ochrona Surf".
  • Ulepszone procedury aktywacji produktu.
  • Kilka drobnych poprawek

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię