2019-08-30 08:50:14

Nowa generacja programów Steganos 21

Od dzisiaj użytkownicy mają dostęp do łatwego w użyciu, kompletnego rozwiązania obejmującego indywidualnie dostępne programy bezpieczeństwa Steganos Safe 21, Steganos Password Manager 21 i Steganos Privacy Suite 21. Nowy produkt oferuje niezwykle przyspieszoną synchronizację z chmurą i wydajność. Przebudowany interfejs, łatwiejsze bezpieczne tworzenie, ulepszenia przenośnego sejfu i nowe opcjonalne widoki listy przyczyniają się do znacznie lepszego przeglądu. Załączniki plików można synchronizować między wieloma komputerami.

Steganos Privacy Suite 21
Pakiet Steganos Privacy Suite 21, zawierający aplikacje bezpieczeństwa Safe 21 i Password Manager 21, niezawodnie chroni dane i prywatność na komputerze od dziesięcioleci. Programiści w Steganos stale pracują nad optymalizacją i ulepszeniami. Privacy Suite 21 korzysta z wyjątkowo przyspieszonej synchronizacji w chmurze, większej wydajności Mobile Privacy i ulepszeń w Portable Safe. Załączniki plików można synchronizować między wieloma komputerami. Różne projekty interfejsów i nowe opcjonalne widoki list są teraz dostępne dla łatwego i intuicyjnego użytkowania. Kategorie haseł są teraz dostępne również w aplikacji Mobile Privacy. Dodana pomoc przy tworzeniu sejfów zwiększa również łatwość użytkowania i przejrzystość.
Steganos
Sprawdzone mechanizmy i funkcje umożliwiają bezpieczne szyfrowanie i przechowywanie poufnych danych, takich jak dokumenty biznesowe, dane dostępu itp. za naciśnięciem jednego przycisku. Może to być dowolne miejsce na komputerze, w sieci lub w chmurze. Zaawansowana ochrona zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Hasła są automatycznie tworzone, zarządzane i wprowadzane do wszystkich kont online na komputerze. Dane i historie przeglądarki można usunąć jednym kliknięciem myszy. Pełna synchronizacja jest możliwa między aplikacjami Mobile Privacy i wieloma menedżerami haseł, w czasie rzeczywistym i na różnych urządzeniach, za pośrednictwem OneDrive, Google Drive, Dropbox lub MagentaCLOUD.


Steganos Password Manager 21
Password Manager 21 wykorzystuje bardzo bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie AES do bezpiecznego generowania haseł i zarządzania nimi na komputerze, urządzeniach mobilnych i chmurze. Szyfrowanie nigdy nie zostało złamane od momentu założenia firmy. Wybór różnych dostępnych obecnie interfejsów i nowe opcjonalne widoki listy dla lepszej przejrzystości zapewniają dobry przegląd przez cały czas. Ważną innowacją jest możliwość synchronizowania załączników między wieloma komputerami. Istnieje niezwykła poprawa wydajności synchronizacji w chmurze i prywatności urządzeń mobilnych. Ta ostatnia obejmuje teraz również kategorie haseł.
Steganos
Dzięki pełnej synchronizacji między aplikacjami Steganos Privacy i Steganos Password Manager 21 można tworzyć silne hasła i zarządzać nimi na smartfonie i dowolnym innym urządzeniu mobilnym i zawsze będzie ono dostępne. Hasła są zawsze najpierw szyfrowane na komputerze, a dopiero potem przenoszone do chmury, jeśli jest to wymagane. Istnieją praktyczne wtyczki do przeglądarek Chrome i Firefox, których można używać do automatycznego wypełniania i zapisywania danych dostępowych. Dostęp do prywatnych ulubionych jest również bardzo szybki i łatwy. Użytkownicy Google Chrome korzystają z prostego importu haseł. Klawiatura wirtualna zapobiega rejestrowaniu naciśnięć klawiszy przez keyloggery. Dzięki opcjonalnemu randomiserowi znaków do ochrony przed nagrywaniem kliknięcia myszą i ochronie przed brutalną siłą, hasła dostępu są optymalnie chronione.

Dodatkowe bezpieczeństwo zbioru kluczy uzyskuje się poprzez uwierzytelnianie dwuskładnikowe, przy użyciu opcji aplikacji innych firm, takich jak Authy i Google Authenticator. Istnieje kreator kopii zapasowych dla łatwej obsługi zbioru kluczy. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia regularne przypomnienia o zmianie hasła. Bezpieczny dostęp do PIN-ów i haseł z automatycznym wprowadzaniem danych w przeglądarce aplikacji podczas podróży jest możliwy dzięki darmowym aplikacjom na iOS i Androida. Przenośnej wersji USB Password Manager 21 można używać na dowolnym komputerze z listą zaszyfrowanych haseł. Aby zapewnić niezawodną ochronę przed hakerami i szpiegami danych, Steganos Password Manager 21 generuje bezpieczne hasła i ułatwia ich zarządzanie. Zapewnia to optymalne, bezpieczne zarządzanie hasłami.

Steganos Safe 21
Jeśli chodzi o ochronę poufnych dokumentów, Steganos Safe 21 oferuje wysoce profesjonalne funkcje bezpieczeństwa, które są intuicyjne i łatwe w użyciu. Nowe, różnorodne i możliwe do wyboru projekty interfejsów oferują optymalne środowisko dla każdego użytkownika. Nowością jest także dodatkowa pomoc dla łatwiejszego bezpiecznego tworzenia. Ulepszono także sejf przenośny. Cyfrowy sejf chroni wszystkie rodzaje wrażliwych danych za naciśnięciem jednego przycisku. Do ochrony zastosowano najnowsze 384-bitowe szyfrowanie AES-XEX z akceleracją sprzętową AES-NI wyprodukowane w Niemczech.
Steganos
Sejfy można bardzo łatwo skonfigurować na komputerze, w sieci lub w chmurze za pośrednictwem Dropbox, Microsoft OneDrive, Google Drive i MagentaCLOUD. Po utworzeniu sejfy mają maksymalny rozmiar 2 TB i rosną automatycznie, oszczędzając miejsce na dyskach flash. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe w przypadku sejfów i zbioru kluczy zapewnia większe bezpieczeństwo. Sejfów można także używać przenośnie na USB, CD, DVD lub Blu-ray. W idealnym przypadku otwarty sejf bezproblemowo integruje się z systemem Windows i można go używać z dowolnym oprogramowaniem.

Wymagania systemowe

  • Microsoft Windows 10, 8 lub 7: co najmniej 1 GB RAM, napęd CD-/DVD-ROM, 200 MB przestrzeni dyskowej i połączenie internetowe (do aktualizacji)
  • Steganos Mobile Privacy iOS i aplikacje na Androida są dostępne bezpłatnie w App Store lub Google Play.
  • W przypadku Steganos Safe: Bezpieczne dyski wymagają dodatkowej przestrzeni dyskowej. System plików NTFS jest wymagany dla bezpiecznych dysków większych niż 4 GB.
  • Dla Steganos Portable Safe: Opcjonalna nagrywarka CD/DVD lub Blu-ray z odpowiednim oprogramowaniem.
  • Opcjonalne, tymczasowe miejsce na dysku twardym do 50 GB na pliki pakietowe Steganos Portable Safe.
  • System plików NTFS jest wymagany dla bezpiecznych dysków większych niż 4 GB.
  • Obsługiwane kluczowe urządzenia: wszystkie urządzenia, które system Windows rozpoznaje jako zapisywalne nośniki wymienne (np. Pamięci USB, karty pamięci, aparaty cyfrowe). 
Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię