2019-08-29 09:07:13

Acronis True Image 2020 automatyzuje tworzenie kopii zapasowych

Acronis, światowy lider w dziedzinie ochrony cybernetycznej, wydał Acronis True Image 2020, nową wersję wielokrotnie nagradzanego osobistego rozwiązania do ochrony cybernetycznej. Firma ujawniła, że nowa wersja umożliwia użytkownikom automatyczną replikację lokalnych kopii zapasowych w chmurze - co czyni je pierwszym osobistym rozwiązaniem do automatyzacji reguły tworzenia kopii zapasowych 3-2-1, którą eksperci od ochrony danych niemal powszechnie zalecają.

Co więcej, funkcja replikacji podwójnej ochrony jest tylko jednym z ponad 100 ulepszeń i nowych funkcji zawartych w programie Acronis True Image 2020, które zostały zaprojektowane w celu dalszej poprawy jego wydajności, kontroli i bezpieczeństwa.

Oto najnowsze rozwiązanie firmy, które urzeczywistnia swoją wizję ochrony cybernetycznej, która łączy tradycyjną ochronę danych i bezpieczeństwo cybernetyczne w jednym rozwiązaniu. Dzięki takiemu podejściu Acronis True Image 2020 jest jedynym osobistym rozwiązaniem uwzględniającym wszystkie pięć wektorów ochrony cybernetycznej - zapewniającym bezpieczeństwo, dostępność, prywatność, autentyczność i bezpieczeństwo danych (SAPAS).

Najważniejsze zmiany

Podwójna ochrona
W branży ochrony danych istnieje jedna strategia zalecana przez praktycznie każdego eksperta: reguła tworzenia kopii zapasowych 3-2-1. Mimo że strategia jest powszechnie obsługiwana, żadne osobiste rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych nigdy nie zapewniało automatyzacji praktyki - do tej pory.

Dzieje się tak, ponieważ Acronis True Image 2020 to pierwsze osobiste rozwiązanie do ochrony cybernetycznej, które umożliwia automatyczne replikowanie lokalnych kopii zapasowych w bezpiecznej chmurze Acronis. Dzięki subskrypcji Acronis True Image funkcja podwójnej ochrony zagwarantuje, że będzie można mieć dostęp do niezawodnej kopii zapasowej poza witryną do odzyskiwania bez względu na wszystko.

Koniec z zarządzaniem dwiema kopiami zapasowymi lub traceniem czasu na ich osobne uruchomienie. Dzięki podwójnej ochronie lokalna kopia zapasowa i replikacja w chmurze zachodzą jednocześnie, dzięki czemu jest łatwa i wydajna.

Acronis 2020

Najszybsza kopia zapasowa jest jeszcze szybsza
Oprócz usprawnienia reguły tworzenia kopii zapasowych 3-2-1 program Acronis True Image 2020 wprowadza inne ulepszenia mające na celu ułatwienie każdemu bezpieczeństwa wszystkich danych, aplikacji i systemów.

Na przykład nowe Centrum powiadomień zapewnia aktualne aktualizacje stanu kopii zapasowych, dzięki czemu można szybko rozwiązać problemy. Otrzymujemy również najnowsze wiadomości, aby poprawić ogólną ochronę cybernetyczną.

W wersji 2020 wprowadzona została nowa technologia tworzenia kopii zapasowych, które znacznie poprawiają ogólną wydajność. Zewnętrzne testy pokazują, że prędkości tworzenia kopii zapasowych są teraz co najmniej o 50% szybsze niż poprzedniej wersji - i to już zostało udowodnione przez niezależne laboratoria nawet do 10 razy szybciej niż konkurencjyjne rozwiązania. Ten nowy format kopii zapasowej umożliwia jeszcze szybsze przeglądanie plików w kopiach zapasowych w chmurze.

Większa kontrola
Kilka funkcji zapewnia większą kontrolę nad kopiami zapasowymi. Teraz można wybrać sieć Wi-Fi, dla której chcemy utworzyć kopię zapasową. Nie tylko unikniemy niezabezpieczonych sieci publicznych, które mogą narazić dane.

Acronis 2020

Kolejna nowa funkcja kontroli zapewnia, że kopie zapasowe nie będą przeszkadzały w korzystaniu z laptopa. Teraz można kontrolować, kiedy kopie zapasowe działają, gdy laptop działa na zasilaniu bateryjnym. Możnacałkowicie uniemożliwić uruchamianie kopii zapasowych na zasilaniu bateryjnym lub ustawić minimalny poziom mocy, więc jeśli poziom naładowania baterii spadnie poniżej 40%, kopie zapasowe nie będą działać.

Bądź bezpieczny przed współczesnymi zagrożeniami
Trzy lata temu Acronis True Image był pierwszym produktem do ochrony cybernetycznej, który łączy niezawodne kopie zapasowe ze sprawdzoną ochroną przed złośliwym oprogramowaniem w jednym osobistym rozwiązaniu. Oparta na sztucznej inteligencji zintegrowana technologia Acronis Active Protection skutecznie powstrzymuje ataki oprogramowania ransomware i cryptojacking w czasie rzeczywistym - i automatycznie przywraca pliki, których dotyczy problem.

W ubiegłym roku obrona programu Acronis zablokowała ponad 400 000 ataków ransomware. Ulepszone zostały modele uczenia maszynowego, dzięki którym Acronis True Image jest jeszcze bardziej skuteczny w powstrzymywaniu cyberataków. Nowa wersja powstrzymuje również ataki polegające na zamknięciu usługi i informuje o przyczynie oznaczenia lub zablokowania określonego procesu jako złośliwego.

Acronis 2020

Ceny i dostępność

Dostępne są trzy wersje Acronis True Image:


Standard jest licencją wieczystą przeznaczoną dla klientów, którzy przechowują swoje dane tylko na dyskach lokalnych. Nie uwzględniono pamięci w chmurze ani funkcji opartych na chmurze. Obejmuje lokalną kopię zapasową nieograniczonej liczby urządzeń mobilnych.

Advanced (najpopularniejsza opcja) to roczna subskrypcja obejmująca 250 GB przestrzeni dyskowej Acronis Cloud Storage i dostęp do wszystkich funkcji opartych na chmurze, w tym lokalnych i chmurowych kopii zapasowych nieograniczonej liczby urządzeń mobilnych.

Premium to roczna subskrypcja obejmująca certyfikację danych opartą na blockchain i możliwości podpisu elektronicznego, a także 1 TB przestrzeni dyskowej Acronis Cloud Storage. 

Wszystkie wersje zawierają Acronis Active Protection, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem opartą na sztucznej inteligencji i obejmują nieograniczoną liczbę urządzeń mobilnych. Klienci z subskrypcją mogą w razie potrzeby zakupić dodatkowe miejsce w chmurze.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię