2019-09-05 09:09:26

Enterprise Architect 15 wydany

Enterprise Architect w wersji 15 łączy niewiarygodnie bogatą nową paletę narzędzi, ulepszenia wizualne, dostosowania zespołu, zarządzanie, dostępność, integracje, współpracę i opcje wdrażania, które razem zrewolucjonizują i zrewitalizują proces modelowania i projektowania. Jedno narzędzie do profesjonalnego  w wielu domenach i tworzenia w pełni zintegrowanego, ujednoliconego obrazu firmy, oprogramowania, systemów, procesów, przedsiębiorstwa i świata.

Najważniejsze nowości

  • Użyteczność - Setki zmian interfejsu użytkownika w celu zapewnienia bogatego i przyjaznego dla użytkownika doświadczenia, które sprzyja szybkiemu rozwojowi, silnemu zrozumieniu modeli, możliwości śledzenia, ukierunkowaniu i dokładności. Nowe narzędzia przeglądarki Project, które pozwalają szybko skupić się na zainteresowaniach. Nowe narzędzia do edycji i pracy z atrybutami, operacjami, obowiązkami, scenariuszami i nie tylko. Nowe skróty klawiaturowe. Wszystkie nowe pod konteksty dla drobnych szczegółów i ścisłej integracji z zadokowanymi właściwościami i oknami notatek.
  • Wizualna klarowność - Przerobione i zoptymalizowane elementy graficzne zapewniają czystsze, szybsze i bardziej intuicyjne tworzenie diagramów, aby pomóc podejmować właściwe decyzje i tworzyć oszałamiające projekty wizualne. Nowe opcje nawigacji po diagramach, bardzo szczegółowy kontekst i rozszerzona obsługa klawiatury.
  • ​Elastyczność wizualna - Niestandardowe style rysowania pozwalają wybrać sposób reprezentowania elementów projektu za pomocą niestandardowych kształtów, kolorów i obrazów. Uwolnij kreatywność i stwórz wizualne reprezentacje, które bedą znanę klientom, a wszystko to dzięki znanemu UML i innym elementom.
  • Nowe możliwości - Wykorzystaj dodatki oparte na modelach, nowe możliwości skryptów, nowe technologie, nowe narzędzia i więcej, aby szybko i skutecznie rozszerzać modele i projekty o nowe kierunki i nowe przestrzenie zależne od domeny.
  • Nowe narzędzia - Usługi DMN (Decision Modeling Notation). Data Miner do przechwytywania i importowania danych z wielu źródeł. Tabele niestandardowe dla danych tabelarycznych ad hoc. Niestandardowe style diagramów. Raporty niestandardowe. Matryca funkcji. Ulubione Przeglądarki projektu. Nowa przeglądarka elementów. Nowe portale. Nowa przeglądarka diagramów. Setki poprawek interfejsu użytkownika. Nowe zestawy ikon dla Amazon AWS i Google, nowe technologie, nowe sposoby pracy. Nowa edycja kodu behawioralnego.
  • Zarządzanie - Skorzystaj z dodatków opartych na modelach, aby wymusić nowe przepływy pracy, zarządzanie i kontrolę w swoich kluczowych modelach. Wykorzystaj ograniczenia oparte na grupie bezpieczeństwa dotyczące Perspektyw (technologii) aby mieć pewność, że projektanci zobaczą tylko odpowiednie narzędzia i technologie.
  • Szerokie perspektywy - Nowe opcje wdrażania oparte na serwerze i punkty integracji z Sparx Systems Pro Cloud Server, Enterprise Architect i Prolaborate zapewniają wysoce skalowalne i skuteczne rozwiązanie do integracji, wizualizacji i zarządzania przeszłą, obecną i przyszłą architekturą, możliwościami, procesami i zasobami.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię