2018-04-11 15:45:10

Co nowego w programie AnyDesk 4.0

AnyDesk
Zdalne połączenie z komputerem znajdującym się na drugim końcu biura lub świata. Program AnyDesk zapewnia profesjonalistom z dziedziny IT i osobom w podróży bezpieczne i niezawodne połączenie ze zdalnymi pulpitami.

Nowości w wersji 4.0

Wybierz niestandardowy alias

Aliasy są łatwiejsze do zapamiętania niż długie liczby. Dlatego AnyDesk 4.0 pozwala wybrać własny alias np: demo-01@ad. Po prostu wybierz opcję "Wybierz swój alias" po instalacji z menu kontekstowego swojego ID AnyDesk w dowolnym czasie.

Tryb przeglądarki plików
Przeglądaj, przesyłaj, zmieniaj nazwy i usuwaj pliki z łatwością na wszystkich urządzeniach zdalnych. Nowy tryb przeglądarki plików AnyDesk umożliwia wykonywanie wszystkich tych czynności i nie tylko. Oczywiście nadal możesz kopiować i wklejać pliki podczas sesji zdalnej.

Nagrywanie sesji
Niezależni od tego, czy jesteś profesjonalistą IT, czy użytkownikiem końcowym, nagrywaj wszystkie sesje AnyDesk w celu dokumentacji, celów szkoleniowych lub dowodu pracy.

Książka adresowa na Mac OS
Uporządkuj, udostępnij i uzyskaj dostęp do wszystkich swoich adresów klientów w systemie MacOS w krótkim czasie. Książka adresowa synchronizuje je na wszystkich urządzeniach.

Pełny nienadzorowany dostęp dla Mac OS
Połącz się z ekranem logowania i przełącz się między sesjami użytkownika. Zainstaluje AnyDesk 4.0, aby uzyskać pełny nienadzorowany dostęp na urządzeniach Mac Os.

Automatycznie aktualizacje
Ręczne aktualizacje są uciążliwe i denerwujące – zwłaszcza jeśli sprawa dotyczy wielu komputerów. Automatycznie aktualizację wykonują to pracę za Ciebie.

Linki do pobierania klientów
AnyDesk Professional umożliwia tworzenie dostosowanego pliku klienta, którzy przenosi twoją markę firmy i dostosowuje się do twojego procesu biznesowego. Wygeneruj link dla swojej strony internetowej, który zawsze zawierać będzie najnowszy klient AnyDesk, w tym wszystkie twoje ustawienia.

Obsługa terminali serwera
Połącz się z sesjami Windows Terminal Server. Użyj demo-01@adj/johndoe, aby połączyć się z otwartą sesja użytkownika johndoe na serwerze terminali demo-1@ad z zainstalowanym AnyDesk 4.0.

Automatycznie blokowanie sesji
Pozostawienie komputera w biurze odblokowanego może prowadzić do poważnych konsekwencji. Dzięki nowej funkcji automatycznego blokowania możesz być pewny, że nikt nie będzie miał dostępu do twoich danych po zamknięciu sesji AnyDesk.
 

PORÓWNANIE DOSTĘPNYCH WERSJI

Funkcje  AnyDesk Lite  AnyDesk Professional

AnyDesk Enterprise

(cena na telefon)

Darmowe aktualizacje do najnowszej wersji  TAK TAK BRAK
Komercyjne wykorzystanie TAK TAK TAK
Liczba stanowisk roboczych 1 + możliwość rozszerzenia BEZ LIMITU BEZ LIMITU
Liczba jednoczesnych sesji 1 1 + możliwość rozszerzenia o kolejne sesja za dodatkową opłatą BEZ LIMITU - za dodatkową opłatą 
Opcja-PowerUser BRAK TAK - za dodatkową opłatą TAK - za dodatkową opłatą
AnyDesk Android & iPhone TAK TAK TAK
Transmisja dźwięku i obrazu wideo TAK TAK TAK
Przesyłanie plików TAK TAK TAK
Książka adresowa BRAK TAK TAK
Własny alias TAK TAK TAK
Własna przestrzeń nazw BRAK TAK - za dodatkową opłatą TAK
Protokołowanie sesji BRAK TAK TAK
Interfejs REST BRAK TAK TAK
Funkcje administratora BRAK TAK TAK
Własna aplikacja kliencka BRAK TAK TAK
AnyDesk Network Appliance BRAK BRAK TAK


Kup teraz AnyDesk

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię