2018-04-10 20:54:04

NOWOŚĆ CorelDRAW Graphics Suite 2018

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018, najbardziej zmodernizowana wersja od lat, oferuje nowe możliwości twórcze i znacznie poprawia wydajność. Jest to wszechstronne, teraz jeszcze prostsze w obsłudze, środowisko projektowe.

Rozwijanie kreatywności, a nawet zapewnienie nowych możliwości, które dotychczas wydawały się zbyt dużym wyzwaniem.

 • NOWOŚĆ! Tryb rysowania Symetria: Twórz w czasie rzeczywistym różne typy symetrycznych projektów, od prostych rysunków po olśniewające mandale i złożone efekty kalejdoskopowe. Projektuj wysoce skomplikowane grafiki, używając narzędzia, które pozwala zautomatyzować wyjątkowo pracochłonne zadania.
 • NOWOŚĆ! Efekt Dodaj perspektywę: Szybko uzyskaj wrażenie odległości i głębi, stosując perspektywę do map bitowych, obiektów wektorowych lub obu rodzajów elementów bezpośrednio w oknie rysowania. Efekt nadaje się doskonale do tworzenia modeli i propozycji mających na celu zaprezentowanie prac plastycznych w realistycznych scenariuszach. 
 • ULEPSZENIE! Narzędzie Uderzenie, efekt Pointillizer i rozszerzenie PhotoCocktail: Korzystaj z narzędzia Uderzenie, dostępnego teraz bezpośrednio w programie CorelDRAW, żeby z łatwością dodawać ruch do elementów na rysunku lub wyróżniać je. Wypróbuj efekt Pointillizer do tworzenia wysokiej jakości mozaik wektorowych z obiektów wektorowych i map bitowych. Eksperymentuj z rozszerzeniem PhotoCocktail i projektuj piękne kolaże ze zdjęć.


Pracuj szybciej, tworząc projekty artystyczne i uzyskując wysokiej jakości rezultaty, dzięki zaawansowanym uaktualnieniom w całym pakiecie.

 • NOWOŚĆ! Narzędzie Cień blokowy: Dodawaj blokowe cienie wektorowe do obiektów i tekstu za pomocą interakcyjnej funkcji, która pozwala znacznie zredukować czas potrzebny na przygotowanie projektu do realizacji. 
 • NOWOŚĆ! Wyrównuj i rozmieszczaj węzły: Wyrównuj węzły względem ograniczającego prostokąta zaznaczenia, krawędzi strony lub jej środka, najbliższej linii siatki czy określonego punktu. Z łatwością uzyskuj równe odstępy między węzłami w poziomie lub pionie.
 • ULEPSZENIE! Korzystaj z łatwiejszych w obsłudze opcji projektowania: Pakiet CorelDRAW 2018 oferuje wiele uaktualnień, które przyczyniają się do zwiększenia wydajności, m.in.: dostosowywane podglądy krzywych; szybsze podglądy obiektów wektorowych; przeprojektowane selektory wypełnień i przezroczystości oraz włączanie i wyłączanie przyciągania, co pozwala realizować codzienne zadania szybciej niż kiedykolwiek. 


Nowe funkcje programów PHOTO-PAINT 2018 i CorelDRAW 2018 oraz dodatek AfterShot® 3 HDR pozwalają wykonać więcej operacji na zdjęciach i obrazkach.

 • NOWOŚĆ! Interakcyjne prostowanie zdjęć: Możliwość interakcyjnego obracania przekrzywionych obrazków. Wszystkie elementy sterowania są łatwo dostępne na ekranie lub na pasku właściwości, co pozwala uzyskać nienaganne rezultaty w ciągu kilku sekund. 
 • NOWOŚĆ! Interakcyjne dostosowywanie perspektywy na zdjęciach: Za pomocą interakcyjnego narzędzia Korekta perspektywy użytkownik może poprawić na zdjęciach perspektywę budynków, elementów krajobrazu czy obiektów. 
 • NOWOŚĆ! Stosowanie obwiedni do map bitowych: Interakcyjnie kształtuj mapy bitowe, przeciągając węzły ograniczające kształtowany obszar. Szybko i płynnie wpasuj mapę bitową w ilustrację za pomocą wzorców obwiedni lub tworząc niestandardową obwiednię od podstaw.
 • NOWOŚĆ! AfterShot 3 HDR: Wprowadzaj korekty i ulepszenia na zdjęciach w formacie RAW lub JPEG bez utraty jakości i przygotowuj zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej (HDR).


Skorzystaj z innowacji zaprojektowanych w celu zapewnienia obsługi najnowszych technologii i umożliwienia Ci pracy w dogodny sposób. 

 • ULEPSZENIE! Narzędzie LiveSketch: Szkicuj i projektuj na bieżąco! LiveSketch to rewolucyjne narzędzie, w którym wykorzystano rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji. Teraz, dzięki zwiększonej precyzji, możesz rysować na komputerze w tak naturalny sposób, jak to robisz na papierze. 
 • ULEPSZENIE! Obsługa urządzeń z rysikiem: Korzystając z tabletu i rysika, można teraz zmieniać kąt nachylenia i obrót narzędzia, wpływać naciskiem na rozmiar końcówki oraz aktywować narzędzie Gumka po prostu odwracając rysik. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 współpracuje również z kontrolerem Microsoft Surface Dial.
 • NOWOŚĆ! Publikowanie w WordPressie: Wysyłaj projekty bezpośrednio do biblioteki multimediów w WordPressie. Funkcja pozwala przekształcać obiekty lub cały projekt do formatu JPEG, GIF albo PNG, a następnie przesyłać na konto na platformie WordPress.
 • NOWOŚĆ! Licznik projektu: Umożliwia lepsze zorganizowanie pracy, zebranie danych do faktur dla klientów oraz uzyskiwanie w precyzyjny i nieuciążliwy sposób informacji o czasie realizacji projektu


Idealny do tworzenia projektów w dowolnym rozmiarze — od logo, przez grafiki internetowe, do billboardów — pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 zawiera:

 • CorelDRAW 2018 — tworzenie grafiki wektorowej i układu stron
 • PHOTO-PAINT 2018 — edycja zdjęć
 • Font Manager 2018 — przeglądanie czcionek i zarządzanie nimi
 • PowerTRACE 2018 — przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej (w aplikacji CorelDRAW 2018)
 • CONNECT 2018 — wyszukiwanie zasobów
 • CAPTURE 2018 — przechwytywanie zawartości ekranu
 • AfterShot 3 HDR — edytor plików RAW
 • BenVISTA PhotoZoom Pro 4 — moduł dodatkowy służący do powiększania obrazów cyfrowych


Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2018 zawiera także 10 000 obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 2000 zdjęć cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, ponad 1000 czcionek, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, 2000 szablonów na pojazdy, ponad 500 interakcyjnych ramek i ramek zdjęć oraz ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych. Dzięki przeprojektowanemu ekranowi powitalnemu, poradom ekspertów, wskazówkom dotyczącym produktów i szkoleniowym nagraniom wideo szybko rozpoczniesz pracę.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 dostępny jest polksiej wersji językowej ze wsparciem dla systemów Windows 10, 8.1, 8, 7 32-64 bit.

Kup CorelDRAW Graphics Suite 2018

 

 

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię