2019-06-26 20:19:08

Axure 9 w nowej odsłonie

Przeprojektowany i zaprojektowany tak, aby planowanie i prototypowanie było nieco przyjemniejsze i bardziej wydajne. Axure RP 9 ma nowy, przyspieszany sprzętowo mechanizm renderowania, strukturę plików zaprojektowaną w celu szybszego zapisywania i ładowania oraz usprawnione szybsze edytowanie. Nowa platforma Axure RP 9 i Axure Cloud łączą dokumentację graficzną i graficzną, projektowanie i prototypowanie UX, projektowanie i import wizualny oraz przekazywanie deweloperów na jednej platformie.

Najważniejsze nowości w Axure 9:

  • Poruszanie się po nowym interfejsie użytkownika jest szybsze: zostało uproszczone, jest bardziej konfigurowalne i zawiera tryb ciemny, dzięki czemu można pracować w pożądany sposób. Optymalizacje rozciągają się na przeglądarkę.
  • Interakcje są teraz edytowane bezpośrednio w okienku a listy zdarzeń i akcji można szybko filtrować za pomocą pola wyszukiwania.
  • Większa kontrola niż kiedykolwiek nad projektowaniem swoich prototypów. Oprócz szeregu nowych opcji stylizacji - w tym korekcji kolorów obrazu, gradientów promieniowych i rozszerzonych elementów sterujących typografią - można importować zasoby bezpośrednio z programu Sketch za pomocą wtyczki Sketch-to-Axure.
  • Szybkie tworzenie mobilnych prototypów przy użyciu ustawień wstępnych urządzenia lub własnych niestandardowych wymiarów strony.
  • Łatwe i szybsze dodawanie i układanie widżetów. 


Zakup nowej licencji:Zakup aktualizacji:

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię