2019-06-26 17:28:05

New Software Sp. z o.o. autoryzowanym partnerem edukacyjnym Microsoft

New Software Sp. z o.o. zostaje autoryzowanym partnerem edukacyjnym Microsoft, zdobywając wyróżnienie dzięki zaangażowaniu w pracę z klientami akademickimi. Firma New Software Sp. z o.o., stała się Autoryzowanym Partnerem Edukacyjnym Microsoft (AEP), wykazując zdolność do spełniania zmieniających się potrzeb klientów akademickich Microsoft. Aby uzyskać autoryzację Microsoft AEP, partnerzy muszą wykonać test, aby udowodnić swój poziom licencjonowania akademickiego i znajomość rynku.

Program AEP ma na celu przeszkolenie resellerów uczestniczących w licencjach akademickich firmy Microsoft, upoważnienie ich do zakupu i odsprzedaży licencji Microsoft Academic oraz wykazanie potencjalnym klientom, że są oni zatwierdzonymi i kompetentnymi partnerami akademickimi.

„Ta autoryzacja Microsoft AEP pokazuje nasze zaangażowanie i specjalizację na akademickim rynku IT i pokazuje naszą wiedzę o Microsoft i jego produktach akademickich” - powiedział Krzysztof Kuźmińczuk, specjalista do spraw sprzedaży w sklepie VEBO.pl

Certyfikat

 

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię