2017-06-12 21:44:34

Rodzina programów VEGAS Pro 14 w obniżce cenowej o 40%

Magix

VEGAS 14 to Twój wierny przyjaciel od początku do końca projektu. Edycja profesjonalnego wideo i audio w wysokich rozdzielczościach do 4K. Odkryj na nowo interfejs zoptymalizowany w kierunku stabilizacji obrazu, projektowania dynamicznych tytułów i tworzenia własnych, zindywidualizowanych płyt DVD oraz Blu-ray. Zapoznaj się z nowym typem kreatywnej wolności w VEGAS 14.

 

CO NOWEGO W WERSJI 14?
VEGAS Pro 14 oprócz poprawy stabilności i wydajności posiada szeroki wachlarz nowych imponujących funkcji. Dzięki tej kombinacji wydajności i wprowadzonych innowacji wprowadzamy podwaliny do ekscytującej przyszłości dziedziny edycja wideo.

 

Najlepsza stabilizacja obrazu dzięki proDAD Mercalli V4

  • Z najnowszą wersją programu do stabilizacji obrazu proDAD Mercalli V4 drżący film, powiększenia i panoramowania są już przeszłością. Dostęp do wyraźniejszego materiału jest lepszy niż kiedykolwiek -Mercalli v4 minimalizuje zniekształcenia powodowane przez czujniki CMOS (tj. Wobble i Jello). Dodatkowo ustabilizujemy ujęcia z wykorzystaniem obiektywu typu rybie oko wykonane cyfrową kamerą, kamerą sportową lub materiał filmowany przez drony. Dynamiczna funkcja zoom-in pozwala tworzyć płynne, ustabilizowane filmy bez pogorszenia ujęć szerokokątnych.

 

New Blue FX Looks

  • Nadaj materiałowi charakterystyczny wygląd wykorzystując efekty NewBlueFX. Efekty i ich parametry oferują stylowe opcje pozwalające na stworzenie projektu wyróżniającego się od wszystkich pozostałych.

 

Efektywne projektowanie napisów/tytułów dzięki NewBlueFX Titler Pro Express

  • Łatwe tworzenie spektakularnych tytułów, dynamicznych napisów oraz imponujących napisów końcowych tylko z NewBlueFX Titler Pro Express. Wystarczy wybrać jeden z szablonów, zmodyfikować go i stworzyć swój własny niepowtarzalny styl.

 

Oprogramowanie VEGAS dostępne jest w trzech wersjach:

1. Pro 14 EDIT stara cena 1699 zł brutto, NOWA CENA 1019,40 zł brutto

2. Pro 14 stara cena 2599 zł brutto, NOWA CENA 1559,40 zł brutto

3. Pro 14 Suite stara cena 3499 zł brutto, NOWA CENA 2099,40 zł brutto

 

Nie masz pewności, która wersja jest dla Ciebie? kliknij, aby porównać programy ze sobą.

 

Warunkiem skorzystania z promocji "Rodzina programów VEGAS Pro 14 w obniżce cenowej o 40%" jest złożenie zamówienia na nowe wersje VEGAS w dniach 01.06.2017 - 30.06.2017.

 

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię