2017-06-16 09:10:35

Ciesz się swoimi filmami w najlepszych formatach

Movavi Video Converter - Korzystaj z plików wideo i audio na swój sposób! Dzięki Movavi Video Converter możesz przygotować pliki multimedialne tak, aby odtwarzały się błyskawicznie w dowolnym formacie i na dowolnym urządzeniu. Nie musisz być w tej kwestii specem: wystarczy, że wybierzesz pożądany format lub urządzenie z długiej listy obsługiwanych opcji i klikniesz jeden przycisk - pliki będą gotowe w przeciągu kilku sekund.

 

 
Movavi
 

 

Movavi Video Converter dostępny jest w dwóch typach licencji:

Personal 

Tylko do użytku domowego

 

Business

Do użytku komercyjnego w środowisku biznesowym

 
 

Konwersja wszystkich rodzajów mediów

Dodaj filmy, audio i obrazy w ponad 180 formatach, zgraj DVD, filmy wideo w formacie 4K HD z maksymalnie 16 kanałami audio, utwórz animacje GIF z filmu wideo i stwórz pliki wideo z obrazów nieruchomych. Wyodrębnij utwory audio z filmów.

Ciesz się swoimi filmami w najlepszych formatach

Koduj z prędkością światła

Pożegnaj się z godzinami oczekiwania na konwersję filmów. Skorzystaj z przyspieszenia sprzętowego Intel i NVIDIA i użyj swojego wielordzeniowego procesora. Zmień format wideo bez ponownego kodowania przy użyciu innowacyjnego trybu SuperSpeed ​​- do 79 razy szybciej niż tradycyjne metody.

Ciesz się swoimi filmami w najlepszych formatach

Korzystaj z mediów na dowolnym urządzeniu

Wybierz z setek wbudowanych ustawień wstępnych, aby zoptymalizować pliki multimedialne do odtwarzania na niemal każdym urządzeniu mobilnym: Apple iPhone, iPod i iPad, smartfony i tablety Android, Sony PS Vita i wiele innych.

Ciesz się swoimi filmami w najlepszych formatach

Edytuj zanim zapiszesz

Przycinaj lub dołącz pliki, które chcesz przetworzyć. Automatycznie popraw jakość obrazu dzięki funkcji Magic Enhance. Stabilizacja wideo. Obróć i przytnij ramy wideo. Dodaj podpisy i znaki wodne. Dostosuj i normalizuj dźwięk.

Ciesz się swoimi filmami w najlepszych formatach

 

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię