2017-11-14 19:14:38

The Bat! 8 jeszcze szybszy i stabilniejszy

Producent Ritlabs wydał najnowszą wersję The Bat! 8 ze znaczną poprawą szybkości działania programu i ogólną stabilnością. The Bat działa teraz znacznie szybciej na wielordzeniowych procesorach dzięki ulepszonemu sposobowi obsługi wielu wątków jednocześnie uzyskując dostęp do tych samych danych w pamięci. W rezultacie The Bat! działa szybciej i generuje mniejszą liczbę stron (miara wydajności w Menadżerze zadań. 64-bitowa wersja The Bat! ma znacznie mniejszy wpływ na wykorzystywanie pamięci RAM niż poprzednie wersje programu.

64-bitowa wersja The Bat! obecnie korzysta z architektury AVX-512, która jest obecnie obsługiwana przez Xeon Phi x200 firmy Intel i następującymi procesorami wydanymi w 2017 roku: Skylake-X Core i7 (7800X, 7820X) i modele i9, Skylake-SP (Xeon Bronze/Silver/Gold/Platinum).

Najnowsza wersja obsługuje również procesory wyposażone w funkcje Enhanced REP MOVSB/STOSB (ERMS). Na takich procesorach The Bat! używa funkcji do kopiowania i wypełniania dużych bloków pamięci. Poza tym The Bat! ma ulepszone prędkości obliczania CRC-32, więc w wielu przypadkach ogólna prędkość programu wzrosła.

Nowa wersja oferuję lepszą obsługę monitorów 4K. The Bat! inteligentnie radzi sobie plikami graficznymi, kompresując do obu formatów PNG i JPG wybiera plik o mniejszym rozmiarze, dzięki czemu wiadomość HYML zajmuje mniej miejsca.

Dostępnych jest wiele aktualizacji w edytorze HTML, poprawiono formatowanie tekstu, dostosowano również wyrównywanie dla ostatniej linii poprawionych akapitów. Wprowadzono nowe specjalne opcji dla tekstu pionowego i przełączanie kolejności kolumn od prawej do lewej i od lewej do prawej. Dostępne są również ulepszenia wizualne, które umożliwiają użytkownikom definiowanie stopnia przezroczystości dla tła akapitów, tabel, komórek tabeli i pól tekstowych. 

Istnieje wiele ulepszeń w przechowywaniu, ładowaniu i przetwarzaniu danych konfiguracyjnych, dzięki czemu teraz The Bat! jest bardziej stabilny do pozwala uniknąć utraty lub uszkodzenia danych. Nowa wersja jest również bardziej wydajna w obsłudze plików tymczasowych co sprawia, że The Bat! wysyła i odbiera dużą liczbę wiadomości bardzo szybko. Również obsługa protokołu IMAP4 jest szybsza i bardziej płynna.


Kup The Bat!


Kup aktualizację The Bat!

The Bat

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię