2020-09-10 21:00:28

Steganos przedstawia nową 22 generację oprogramowania z innowacyjnymi funkcjami

Berlin, 10 września 2020 r. - Berlińska firma programistyczna Steganos, która specjalizuje się w ochronie danych i prywatności cyfrowej, przedstawia nową generację 22 swojego oprogramowania. Dzięki licznym nowym funkcjom, zupełnie nowej aplikacji na Androida i iOS oraz wydajności zoptymalizowanej we wszystkich produktach, 22 generacja firmy Steganos jest nowym punktem odniesienia w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego. Rdzeniem generacji 22 jest Steganos Privacy Suite 22, który obejmuje oba programy Steganos Password Manager 22 i Steganos Safe 22. Steganos oferuje w ten sposób bezpieczną, kompletną ochronę o wysokiej jakości. Wrażliwe dane, takie jak raporty, czy zdjęcia z wakacji mogą być wygodnie szyfrowane na komputerze PC, w sieci i w chmurze.

Steganos Privacy Suite 22
Jako główny produkt rodziny produktów Steganos, Privacy Suite 22 zawiera programy Steganos Safe 22 i Steganos Password Manager 22. Dzięki zoptymalizowanej wydajności, Steganos Privacy Suite 22 oferuje teraz jeszcze lepszy kompletny pakiet zabezpieczeń cyfrowych w różnych sytuacjach. Za naciśnięciem jednego przycisku Steganos Safe 22 chroni wrażliwe dane wszelkiego rodzaju na komputerze, w sieci lub w chmurze z najnowocześniejszym 384-bitowym szyfrowaniem AES-XEX z akceleracją sprzętową AES-NI. Steganos Safe 22 zapewnia w ten sposób ochronę wszystkich dokumentów cyfrowych, które nie powinny być widoczne dla osób trzecich i jest intuicyjny w użyciu - nawet dla użytkowników z niewielkim lub żadnym doświadczeniem w tej dziedzinie. Nowe funkcje generacji 22 zawierają funkcję hasła awaryjnego. Password Manager 22 łączy wszystkie hasła użytkowników w jednym miejscu i oferuje taką możliwość w razie potrzeby aby tworzyć „niezniszczalne” hasła w dowolnym momencie. Oprócz lokalnych opcji przechowywania na własnym komputerze, listę haseł można też łatwo przechowywać w chmurze lub na własnym smartfonie. W Steganos 22, całkowicie nowo opracowano aplikacje Password Manager co pozwala na wygodne opcje automatycznego wypełniania dla wszystkich aplikacji i przeglądarek na urządzeniach końcowych. Ponadto generacja 22 oferuje rozszerzenie ulepszona funkcja wyszukiwania, uproszczoną kategoryzacje wpisów i zoptymalizowany interfejs użytkownika.

Innowacje w skrócie:

  • Automatyczne wypełnianie we wszystkich przeglądarkach i ulubionych aplikacji dzięki nowym aplikacjom do zarządzania hasłami na iOS i Androida
  • Uproszczona kategoryzacja wpisów
  • Zoptymalizowany interfejs użytkownika z opcjami grupowania
  • Ulepszona funkcja wyszukiwania
  • Wtyczka przeglądarki dla Microsoft Edge
  • Funkcja hasła awaryjnego
  • Nowy pomocnik kopii zapasowych
  • Integracja Steganos Shredder

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię