2019-02-05 20:31:44

SOUND FORGE Audio Studio 13 - Edycja, nagrywanie, restauracja i mastering

Nowe narzędzie SOUND FORGE Audio Studio 13 przekonuje już sprawdzoną łatwą obsługą i profesjonalnymi rezultatami dźwiękowymi. Optymalne funkcje i optymalny przebieg pracy zapewniają jeszcze więcej możliwości, wyższą wydajność i prędkość oraz optymalny poziom zadowolenia podczas edycji plików audio. Nagrywanie, edytowanie, restauracja i mastering: narzędzie jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy chcą w łatwy sposób osiągnąć profesjonalne efekty podczas wirtualnej edycji. A to jeszcze nie wszystko: możesz także przeprowadzić digitalizację starych płyt gramofonowych lub kaset, nagrywać podcasty, przygotowywać CD do kopiowania i tworzyć ścieżki dźwiękowe do plików wideo. Prosta obsługa za pomocą kilku kliknięć i profesjonalne wyniki – czyli efekty pracy z SOUND FORGE Audio Studio. 

Elastyczność i dynamika

Edycja audio z nowym narzędziem typu event


W nowym programie SOUND FORGE Audio Studio możesz edytować pliki WAV w elastyczny i dynamiczny sposób na poziomie wirtualnym. Dzięki nowemu narzędziu typu event możesz w każdej chwili dopasować swoje cięcia – istnieje także możliwość cofnięcia edycji. Używaj narzędzia typu event do edycji materiałów audio – przykładowo cięcia i ich płynne przechodzenie, aby usunąć trzaski, kliknięcia i hałasy. 

Sound

Całkowicie zgodnie z Twoimi preferencjami

Nowy interfejs


W nowym programie SOUND FORGE Audio Studio możesz dopasować interfejs do swoich preferencji. Możliwość ustawienia nowego interfejsu w 4 odcieniach: ciemny, średni, jasny i biały. Okienko interfejsu możesz nadal elastycznie dopasować do swoich indywidualnych preferencji.

Sound

Więcej możliwości edycji

Nawet do 6 kanałów


Nowy program SOUND FORGE Audio Studio 13 oferuje jeszcze więcej możliwości edycji. Teraz możesz edytować pliki nawet z sześcioma, a nie jak wcześniej tylko z dwoma kanałami – a to wszystko, aby osiągnąć znakomity dźwięk przestrzenny 5.1. 

Sound

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • NOWOŚĆ! Narzędzie typu event do elastycznej i dynamicznej edycji
  • NOWOŚĆ! Możliwość ustawienia nowoczesnego interfejsu użytkownika w 4 odcieniach
  • NOWOŚĆ! Edycja plików audio posiadających aż do 6 kanałów
  • Edycja audio z profesjonalnymi efektami
  • Digitalizacja płyt gramofonowych i kaset, wraz z restauracją i konwersją audio
  • Nagranie audio do 32 bitów/384 kHz
  • Authoring CD Optymalizacja dźwięku wideo
  • Wraz z Ozone Elements marki iZotop

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię