2018-09-25 18:44:54

Oprogramowanie Autodesk taniej o 20%

Nowe licencje produktów Autodesk dostępne są obecnie tylko w subskrypcji. Od 1 sierpnia 2016 roku Autodesk nie sprzedaje licencji wieczystych swoich produktów. Dzięki wprowadzonej zmianie, oferta Autodesku pozwala klientom na bardziej elastyczne warunki licencjonowania i jest lepiej dostosowana do ich zróżnicowanych potrzeb biznesowych.

Promocja trwa od 25 września do 9 października 2018 r.

PROMOCJA PRZEDŁUŻONA DO 16 PAŹDZIERNIKA 2018

Warunki promocji:

  • 20% upustu przy zakupie jednej lub więcej nowych rocznych 2-letnich lub 3-letnich licencji produktów: AutoCAD LT/LT for Mac, AutoCAD Revit LT Suite, Maya LT.
  • Promocja dotyczy subskrypcji single.
  • Promocja nie dotyczy miesięcznych i kwartalnych subskrypcji.
  • Promocja nie łączy się z innymi, pozostałymi ofertami.


Subskrypcja Autodesk
Subskrypcja Autodesk to forma licencjonowania oprogramowania Autodesk na określony czas. Umożliwia ona klientom dopasowanie zakupów do zróżnicowanych potrzeb biznesowych oraz możliwości finansowych. Stosowane obecnie metody projektowania ulegają dynamicznym zmianom, które przekładają się tym samym na zmiany sposobu zakupu i używania oprogramowania. Autodesk w odpowiedzi na trendy rynkowe zmienił swój model sprzedaży, który umożliwia klientom uzyskanie maksymalnej wartości z narzędzi i technologii Autodesk.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię