2020-07-14 13:46:26

Nowości w AnyDesk 6

Zdalne połączenie z komputerem znajdującym się na drugim końcu biura lub świata. Program AnyDesk zapewnia profesjonalistom z dziedziny IT i osobom w podróży bezpieczne i niezawodne połączenie ze zdalnymi pulpitami.

Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
Z uwierzytelnianiem dwuskładnikowym (2FA) możesz dodać kolejną warstwę zabezpieczeń. Możesz teraz wygenerować ważne czasowo, jednorazowe hasło na zdalnym urządzeniu dodatkowo zabezpieczając nienadzorowany dostęp. Hasło otrzymasz kodem QR, który można zeskanować smartfonem. Z urządzenia można korzystać tylko wtedy, gdy wcześniej był nim skanowany kod QR.

Anydesk

Wake-on-LAN
Dzięki funkcji Wake-on-LAN, komputery mogą być teraz włączone z trybu uśpienia, pozwalając na połączenie zdalne. Urządzenie jest “budzone” przez inne urządzenie, strażnika, który jest w tej samej sieci i który nie jest w trybie uśpienia. Aby to uzyskać, jest wysyłany “Magiczny Pakiet” do zdalnego urządzenia dając mu impuls to zakończenia trybu uśpienia.
AnyDesk

Zasady Grup
Zarządzanie różnymi grupami użytkowników jest teraz łatwiejsze. Ustawienia wszystkich klientów AnyDesk w domenie można skonfigurować i dostosować do systemu Windows z jednej centralnej lokalizacji.
AnyDesk

Różne hasła do nienadzorowanego dostępu
Wraz z Zasadami Grupy systemu Windows można teraz przypisywać różne hasła do nienadzorowanego dostępu. Określone ustawienia użytkownika można powiązać z odpowiednim hasłem. Tworzone są indywidualne profile autoryzacji, które można następnie dostosować w dowolnym momencie lub ograniczyć w czasie.
AnyDesk

Elastyczne nagrywanie sesji
Nasze nagranie sesji zostało ulepszone. Rozpoczynaj i zatrzymuj nagrywanie w dowolnym momencie za pomocą jednego kliknięcia i nagrywaj tylko naprawdę ważne części sesji. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcesz ponownie wykorzystać nagraną sesję później do celów szkoleniowych. Możliwe jest teraz także szybkie przewijanie do przodu i do tyłu nagranych sesji.
AnyDesk

Książka adresowa w Androidzie
W AnyDesk w wersji 6 książka adresowa jest również dostępna na urządzeniu z Androidem. Zsynchronizuj kontakty i korzystaj z nich z dowolnego miejsca.
AnyDesk

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię