2017-02-28 18:28:38

NOWOŚĆ: O&O DiskRecovery 12 - Profesjonalne odzyskiwanie danych

DiskRecovery

Przedstawiamy nową wersję wielokrotnie nagradzanego programu do odzyskiwania danych O&O DiskRecovery. Z nowymi typami plików i przyspieszonemu wyszukiwaniu, produkt ten stanowi najbardziej ekonomiczną i niezawodną opcje dla ratowania utraconych danych.

Nawet jeśli wykonywana jest kopia danych regularnie zawsze istnieje luka między kopiami zapasowymi. Podczas tej przerwy, często zdarzają się ataki wirusów i wszystkie nowe pliki zostają utracone, wówczas jedyną opcją ratunku jest właśnie O&O DiskRecovery.

Jeśli dysk lub wolumin nie jest rozpoznawany przez BIOS ani żadne narzędzie do zarządzania dyskami nie jest wstaniej przywrócić tych wartości to jedyną opcją jest wysłanie dysku do specjalnego laboratorium co wiążę się z dużymi kosztami. Odzyskiwanie danych za pomocą oprogramowania jest realną opcją w bardzo wielu przypadkach. Nawet jeśli dysk nie uruchamia się lub dysk nie pojawia się w eksploratorze Windows nie oznacza to wcale utraty danych na stałe.

O&O DiskRecovery 12 może pomóc i przywrócić ponad 365 tysięcy typów plików a wśród nich dokumenty Microsoft Office 2013 i 2016. Przywrócenie zdjęć i plików wideo zostało znacznie zoptymalizowane, również skanowanie skompresowanych plików w formacie ZIP i 7zip zostało udoskonalone.

Odzyskiwanie danych z O&O DiskRecovery 12 można przeprowadzić bez nadpisywania ważnych danych a zapis odzyskanych danych odbywa się na drugim komputerze.

Zmiany w wersji 12:

  • Nowość: Liczne nowe signatury dla plików i typów plików
  • Ulepszono: Nawet częściowo uszkodzone pliki i zdjęcia mogą być często odzyskane
  • Ulepszono: Poprawne odzyskiwanie z wadliwych woluminów dysków
  • Trzy metody wyszukiwania
  • Podgląd plików przez ich odzyskaniem
  • Praca na urządzeniu przenośnym

O&O DiskRecovery 12 został wydany w trzech wersjach. Professional Edition dla użytkowników domowych, Admin Edition dla systemów serwerowych z obsługą dowolnej liczby komputerów w firmie i Tech Edition dla firm oferujących odzyskiwania danych jako usługa dla klientów.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię