2019-03-14 19:42:28

Nowość! CorelDraw Graphics Suite 2019

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019 jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie.

Co nowego w wersji 2019?

NOWOŚĆ!
Niedestrukcyjne efekty
Stosuj efekty map bitowych, modyfikuj je i eksperymentuj z nimi w ilustracjach wektorowych i na mapach bitowych, zachowując obraz lub obiekt źródłowy w programie CorelDRAW.

NOWOŚĆ! Tok pracy z pikselami
Twórz doskonałe grafiki internetowe! Wyrównaj siatkę pikseli z krawędzią strony, aby eksportowane grafiki miały wyraźne krawędzie i korzystaj z nowego przycisku wyrównywania do siatki pikseli, aby z łatwością poprawiać kształty.

NOWOŚĆ! Nowoczesne szablony
Uzyskuj profesjonalne rezultaty dzięki szerokiej gamie odświeżonych szablonów. Z łatwością dostosowuj szablony, aby uzyskać wyjątkowe projekty.

NOWOŚĆ! CorelDRAW.app
Zaloguj się w aplikacji CorelDRAW.app, aby uzyskać dostęp do swojej pracy, będąc w dowolnym miejscu. Ta zaawansowana nowa aplikacja internetowa umożliwia pracę zdalną i przedstawienie klientowi koncepcji na urządzeniu 2-w-1 lub innym urządzeniu mobilnym.

ULEPSZONE! Kontrola obiektów
Nowe okno dokowane obiektów (w wersji dla systemu Windows) / inspektora obiektów (w wersji dla komputerów Mac) pozwala uzyskać bezpośrednią kontrolę nad strukturą dokumentu oraz szybki dostęp do jego elementów, umożliwiając szybszą i bardziej wydajną pracę.

Galeria grafik z programu


Funkcje, których nie znajdziesz w innych produktach
Pakiet CorelDRAW Graphics Suite jest wyposażony w narzędzia oszczędzające czas, które w przypadku innego oprogramowania graficznego są dostępne tylko w postaci modułów dodatkowych.

Symetria
Pozwala tworzyć symetryczne kompozycje w czasie rzeczywistym.

Pointillizer
Kilkoma kliknięciami generuj mozaiki wektorowe z obiektów wektorowych lub map bitowych.

LiveSketch
Ze szkiców uzyskuj precyzyjne krzywe wektorowe dzięki pomocy algorytmów sztucznej inteligencji.

Cień blokowy
Dodawaj interakcyjnie blokowe cienie wektorowe do obiektów i tekstu.

Corel

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię