2020-10-07 22:48:24

Nowe wersje oprogramowania CyberLink Director Family do edycji multimediów

Nowe narzędzia oparte na sztucznej inteligencji i obszerna biblioteka Shutterstock zawierająca profesjonalne zdjęcia, wideo i dźwięki, które umożliwiają twórcom na wszystkich poziomach umiejętności ulepszanie ich treści wideo i zdjęć.

Firma CyberLink udostępniła najnowszą wersję oprogramowania do edycji multimediów z rodziny Director z ważnymi aktualizacjami i nowymi zaawansowanymi funkcjami dla swojego flagowego pakietu Director Suite 365 oraz dla każdego modułu z osobna. PowerDirector, PhotoDirector, AudioDirector i ColorDirector oferują nowe funkcje zapewniające jeszcze bardziej spektakularne efekty oraz wyższą precyzję i kontrolę edycji, a także dostęp do nowych treści Shutterstock, szablonów i pakietów projektów.

Nowa wersja integruje obszerną, wolną od tantiem bibliotekę treści obsługiwaną przez lidera rynku Shutterstock, udostępniając setki tysięcy profesjonalnych zdjęć, filmów i klipów audio do użytku konsumenckiego i komercyjnego za pośrednictwem PowerDirector 19, PhotoDirector 12, AudioDirector 11 i ColorDirector 9.

PowerDirector 19 oferuje nowy, uproszczony interfejs, umożliwiający użytkownikom szybsze znajdowanie potrzebnych narzędzi, pomagając im w dokonywaniu potężnych, precyzyjnych edycji. Elementy sterujące na osi czasu i możliwość łatwego kopiowania atrybutów tytułów i klipów pozwalają użytkownikom wydajnie edytować materiał filmowy, eliminując nadmiarowość ponownego stosowania ustawień i efektów w klatkach. PowerDirector 19 zawiera również zaawansowane ulepszenia narzędzi do klatek kluczowych, dopasowywania kolorów i ruchomych tytułów graficznych, a także szereg nowych imponujących efektów i szybszego, bardziej intuicyjnego przepływu pracy postprodukcji, zapewniającego profesjonalne rezultaty.

PhotoDirector 12 dodaje nowe funkcje oparte na sztucznej inteligencji, które pomagają przekształcić dowolne zdjęcie w cyfrowe dzieło sztuki. Dostępne są teraz funkcje animacji i rozpraszania zdjęć, ulepszone narzędzia uwzględniające zawartość i kontrolki warstw, a także popularne nowe kreatywne efekty, takie jak usterka i promienie świetlne. Segmentacja osób umożliwia redaktorom szybkie i łatwe chwytanie i dostosowywanie osób w scenie bez żmudnego ręcznego maskowania.

AudioDirector 11 oferuje teraz jeszcze większą elastyczność i kontrolę, umożliwiając użytkownikom balansowanie i usuwanie wokali, usuwanie pogłosu, naprawianie tłumienia dźwięku, przewijanie dźwięku i wykonywanie kodowania 5.1. ColorDirector 9 uzupełnia kolekcję o bardziej precyzyjne sterowanie kolorami, w tym nową kartę efektów, łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia zielonego ekranu, precyzyjną korektę kolorów za pomocą zakresu fal, śledzenie ruchu dla masek wyboru i nie tylko.

Director Suite 365 łączy najnowsze wersje wiodącego multimedialnego oprogramowania CyberLink, w tym PowerDirector 19, PhotoDirector 12, AudioDirector 11 i ColorDirector 9. Oprócz wszystkich funkcji zawartych w każdym module oprogramowania, abonenci Director Suite 365 mają również nieograniczony dostęp do rosnąca kolekcja ekskluzywnych wtyczek, pakietów efektów, stylów AI, a także podkładów muzycznych i klipów z efektami dźwiękowymi.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię