2023-10-18 09:49:59

Movavi Video Suite 2024: staje się jeszcze lepszy

Movavi Video Suite to wszechstronne oprogramowanie do edycji wideo, które umożliwia użytkownikom tworzenie profesjonalnych filmów i prezentacji multimedialnych. Program ten oferuje szeroki zakres narzędzi, które pozwalają na edycję, montaż, konwersję i udostępnianie materiałów wideo.

Movavi Video Suite wyróżnia się intuicyjnym interfejsem użytkownika, który sprawia, że nawet początkujący mogą szybko nauczyć się korzystać z jego funkcji. To kompleksowe narzędzie dla osób, które chcą tworzyć wysokiej jakości filmy, prezentacje i inne treści wideo bez konieczności używania skomplikowanych programów.

Lista nowości w wersji 2024:

  • Odświeżony interfejs do łatwiejszej edycji Nowy interfejs czasowej osi jest teraz bardziej czytelny i bardziej przejrzysty. Wykonuj swoje projekty szybciej i baw się jeszcze lepiej – od krótkich filmów na social media po dłuższe rodzinne filmy.
  • Precyzyjne cięcia klatek jednym kliknięciem Nadaj swoim filmom ostrzejszy wygląd za pomocą nowego narzędzia Blade. Łatwo dokonuj precyzyjnych cięć i twórz przyciągające wzrok montaże takie jak Twoi ulubieni blogerzy.
  • Profesjonalna korekcja kolorów Osiągnij korekcję kolorów na najwyższym poziomie z zachowaniem prostoty obsługi. Wzmacniaj kolory jednym ruchem i spraw, aby więcej widzów zakochało się w Twoich filmach.
  • Śledzenie ruchu za pomocą sztucznej inteligencji (AI) Wzbogać rzeczywistość w swoich filmach o dodatkowe grafiki ruchome. Wystarczy jedno kliknięcie, a sztuczna inteligencja szybko połączy dowolne zdjęcia, filmy, emotikony lub memy z obiektami na Twoim materiale wideo.
  • Doskonale dopasowane efekty nakładane Teraz każdy efekt nakładany posiada 13 trybów mieszania do wyboru. Wypróbuj każdy z nich jednym naciśnięciem przycisku i wybierz ten, który idealnie pasuje do Twojego filmu.
  • Najlepsze efekty – pod ręką Twórz niesamowite filmy w każdym stylu dzięki naszej ogromnej kolekcji profesjonalnie zaprojektowanych efektów. Teraz możesz wypróbować je wszystkie od razu, bezpośrednio w aplikacji.
AUTOR WPISU

Krzysztof Kuźmińczuk

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię