2019-02-22 09:16:11

Kup Parallels Desktop 14 na Maca - otrzymaj 10 aplikacji ZA DARMO

Przełącz się między Mac i Windows bez konieczności ponownego uruchamiania komputera. Jeśli potrzebujesz systemu Windows, możesz łatwo pobrać i zainstalować system Windows 10 jednym kliknięciem. Utwórz maszynę wirtualną z istniejącej instalacji systemu Windows, Linux, Ubuntu lub Boot Camp®. Parallels Desktop 14 jest zoptymalizowany pod kątem systemu MacOS Mojave (10.14) i obsługuje tryb ciemny. Z ponad 50 nowymi funkcjami i super-ładownością, jest to najlepsza wersja programu Parallels Desktop.

KUPUJĄC LICENCJE NA PROGRAM PARALLELS DESKTOP FOR MAC DO KOŃCA LUTEGO 2018 OTRZYMUJEMY BEZPŁATNE PONIŻSZE APLIKACJE O WARTOŚCI 550 USD:

  • 1Password Families (Licencja roczna) - To menedżer haseł, który zapewnia bezpieczeństwo w Internecie. Przechowuje wszystkie twoje dane osobowe - hasła, karty kredytowe, licencje i inne - za pomocą jednego hasła głównego, które tylko Ty znasz. Zaloguj się w aplikacjach i witrynach za pomocą jednego kliknięcia i zabezpiecz się przed naruszeniami danych dzięki pakietowi narzędzi bezpieczeństwa. 1Password jest dostępny dla systemów Mac, Windows, iOS, Android i Linux. Roczna subskrypcja, nieograniczona liczba urządzeń. Ta oferta jest dostępna tylko dla nowych użytkowników 1Password.
  • Pocket Premium (Licencja roczna) - Pobierz aplikację mobilną Pocket i uzyskaj dostęp do swoich treści na dowolnym urządzeniu - lub słuchaj artykułów w podróży. Pocket Premium zapewnia również stałe archiwum, nieograniczone miejsce na dane.
  • Painter Essentials 6 - Jako intuicyjny program do malowania, Essentials oferuje przyjazne środowisko, które zachęci Cię do dobrej zabawy przy użyciu zaawansowanych i realistycznych narzędzi artystycznych do osiągnięcia swoich celów. Zamień zdjęcie w niesamowite dzieło sztuki olejnej, pastelowej lub impresjonistycznej lub użyj ołówków, długopisów lub cząstek do malowania, rysowania i szkicowania na pustym płótnie.
  • Acronis True Image 2019 Cyber Protection Premium (Licencja roczna) - Program Acronis True Image 2019 Cyber Protection Premium łączy niezawodne kopie zapasowe z innowacyjnymi mechanizmami obronnymi opartymi na sztucznej inteligencji z oprogramowaniem ransomware i kryptograficznym złośliwym oprogramowaniem, tworząc najbardziej bezpieczną dostępną kopię osobistą. Elastyczne kopie zapasowe, od pojedynczych plików do pełnych systemów po konta Office 365. Możliwość klonowania dysku systemowego Windows lub Mac, gdy jest w użyciu. Obejmuje 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze i zapewnia dostęp do danych w dowolnym miejscu.
  • PDF Expert for Mac - Praca z dokumentami PDF nigdy nie była łatwiejsza! Przenieś swój poziom czytelnictwa na wyższy poziom dzięki PDF Expert. Zaznacz tekst, zapisuj pomysły i rób notatki tak naturalnie, jak robisz to na papierze. Pożegnanie z literami i błędami z ekspertem PDF. Zmodyfikuj istniejący tekst, zmieniaj obrazy i twórz hiperlinki bezpośrednio w dokumentach PDF. Co więcej, możesz zmniejszyć rozmiar pliku, który właśnie edytowałeś i szybko wysłać pocztą e-mail. 1 licencja - 3 urządzenia
  • WinZip for Mac Pro 6.5 - Natychmiast rozpakuj i rozpakuj pliki za pomocą prostych narzędzi "przeciągnij i upuść". Pracuj z ponad 12 dużymi skompresowanymi formatami plików. Chroń pliki za pomocą szyfrowania AES na poziomie bankowym. WinZip Mac 6.5 Pro zapewnia wszystkie funkcje WinZip Mac PLUS: Obsługiwana jest usługa chmurowa OneDrive, dostępna jest funkcja diagnostyki plików Zip, instalowana z okna Zip, a obrazy mogą być teraz oznaczone znakiem wodnym dla zwiększenia bezpieczeństwa.
  • Parallels Toolbox (Licencja roczna) - Parallels Toolbox for Mac zawiera narzędzia Mac i Windows, które zawsze chciałeś mieć na wyciągnięcie ręki. Rób zrzuty ekranu, archiwizuj i zabezpiecz hasłem wszystkie swoje pliki, nagrywaj wideo na ekranie i nie tylko. Od nowicjuszy komputerowych po profesjonalistów Mac, wszyscy będą cieszyć się tą kolekcją dobrze zaprojektowanych narzędzi. Nagraj screencasty lub przypomnij sobie o ważnych terminach. Skopiuj pliki szybko na iPhone'a lub iPada. Monitoruj wykorzystanie pamięci dyskowej i procesora. Parallels Toolbox ma wszystko bez bałaganu, w prostym i natychmiast dostępnym interfejsie, aby pomóc Ci szybciej wykonać pracę.
  • Parallels Access (Licencja roczna) - Najszybszy, najprostszy, najbardziej niezawodny zdalny dostęp do komputera z dowolnego miejsca. Uzyskaj dostęp do wszystkich aplikacji, plików i komputerów w jednym miejscu. Wystarczy jedno dotknięcie urządzenia mobilnego, aby zapewnić niezawodne połączenie z komputerem. Możesz też uzyskać do niego dostęp z dowolnego innego komputera za pośrednictwem przeglądarki i bezpiecznego konta Parallels. Łatwo poruszaj się po dysku twardym, aby znaleźć plik lub zdjęcie, a następnie skopiuj lub otwórz za pomocą dotknięcia.
  • TrackOFF Standard (Licencja roczna) - Sprawdź, kto próbuje Cię śledzić, uzyskując powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy nastąpi taka próba. Ustaw harmonogram, aby program automatycznie usuwał historię przeglądania i śledzące pliki cookie. Dodaj witryny, którym ufasz najbardziej. Zatrzymaj hakerów przed kradzieżą twoich danych osobowych. Odzyskaj swoją prywatność w Internecie. Roczna subskrypcja standardu TrackOFF dla 1 komputera Mac i 1 komputera z systemem Windows.
  • Cylance Smart Antivirus (Licencja roczna) - Cylance Smart Antivirus to łatwa w instalacji aplikacja, która nie wpływa na wydajność twojego systemu. Wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do wykrywania i zapobiegania atakom złośliwego oprogramowania. Ustaw, zapomnij i chroń swoje cyfrowe życie. 5 urządzeń - roczna subskrypcja

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię