2019-09-23 09:11:41

CyberLink wprowadza nową wersję Director Suite 365, PowerDirector 18 oraz PhotoDirector 11

Nowa wersja flagowych rozwiązań do edycji multimediów firmy CyberLink oferuje twórcom zaktualizowane nowoczesne narzędzia do projektowania, funkcje oparte na sztucznej inteligencji oraz ulepszoną edycję warstw dla profesjonalnych filmów i zdjęć.

CyberLink Corp. ogłosił wydanie swoich kreatywnych produktów do edycji multimediów kierowanych przez główne aktualizacje Director Suite 365, flagowej profesjonalnej kolekcji kreatywnego oprogramowania CyberLink. Aktualizacja pakietu Director Director 2019 wprowadza znaczne dodatki do PowerDirector, PhotoDirector, AudioDirector i ColorDirector. Zapewnia użytkownikom bardziej kreatywne narzędzia, zoptymalizowane opcje przepływu pracy i zarządzania, edycję opartą na sztucznej inteligencji, a także jeszcze bardziej wszechstronny zbiór innowacyjnych wtyczek i pakietów efektów.

PowerDirector 18 dąży do zapewnienia potężnych narzędzi i efektów edycji wideo. Dzięki nowym tytułom grafiki ruchowej i projektantowi kształtów twórcy mogą dodawać profesjonalnie wyglądające animowane tytuły z elementami grafiki ruchowej oraz wstawiać kształty oparte na wektorze z automatycznie dopasowanym tekstem w swoich filmach. Fani mediów społecznościowych mogą teraz tworzyć, edytować i produkować filmy o proporcjach kwadratowych 1:1 dla platform takich jak Instagram i Facebook. Profesjonalni kamerzyści, YouTubery i vlogerzy, którzy chcą produkować treści o bardzo wysokiej jakości, mogą teraz korzystać z obsługi wideo HDR 10-bit/10-bit oraz podglądu wideo 4K, w połączeniu ze zwiększeniem wydajności procesora dla chipsetów i9 i R9.

Nowy PhotoDirector 11 to najlepsze oprogramowanie do edycji zdjęć, spełniające wszystkie potrzeby profesjonalnych użytkowników, a także codziennych fotografów, którzy chcą zamienić swoje zdjęcia w sztukę. Dzięki kompleksowym narzędziom, które łączą najlepsze cechy gradacji kolorów podobnej do Lightroom® i dostosowaniu z potężnymi funkcjami edycji warstw podobnymi do Photoshopa, PhotoDirector szybko przekształca się w potężny program do edycji zdjęć. Ulepszenia modułu edycji warstw przyspieszają przepływ pracy użytkowników, udostępniając całą gamę potężnych, ale intuicyjnych narzędzi do edycji. Narzędzia do edycji oparte na sztucznej inteligencji, w tym przenoszenie stylu malowania, zapewniają ulepszenia obrazu i wznosząc kreatywność na inny poziom za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki technologii Deblur opartej na sztucznej inteligencji drżące obrazy zamieniają się w bezbłędne zdjęcia.

Director Suite 365 zawiera najnowsze wersje zaawansowanych multimedialnych narzędzi twórczych CyberLink, w tym PowerDirector 18, PhotoDirector 11, AudioDirector 10 i ColorDirector 8. Oprócz zaawansowanych, ale intuicyjnych funkcji, które oferuje każdy z tych produktów, subskrybenci Director Suite 365 mają również nieograniczoną liczbę dostęp do stale rosnącej biblioteki ekskluzywnych wtyczek, pakietów efektów, pakietów ramek i klipartów, stylów AI, a także ścieżek z muzyką w tle i klipów z efektami dźwiękowymi. Dostęp do tej szerokiej gamy profesjonalnych wtyczek i efektów premium, wartych ponad 3000 USD, jest bezpłatny dla wszystkich użytkowników Director Suite 365 przez cały okres obowiązywania ich planu.

Subskrypcja Director Suite 365 przynosi użytkownikom następujące wspaniałe korzyści:

 • Możesz zabrać ze sobą swoje oprogramowanie do pracy nad swoimi projektami, kiedy tylko potrzebujesz.
 • Jako pierwszy otrzymuj wszystkie nowe funkcje edycji wideo i zdjęć dostępne wyłącznie w pakiecie Director Suite 365. Nowe funkcje dodawane co kwartał!
 • Nieograniczone korzystanie ze wszystkich kreatywnych pakietów projektów tworzonych przez CyberLink. Co miesiąc pojawiają się nowe paczki!
 • Jako użytkownik Director Suite 365 otrzymujesz ponad 100 podkładów muzycznych i ponad 300 klipów z efektami dźwiękowymi, a co miesiąc dodaje się więcej!


Funkcje i ulepszenia w Director Family:

PowerDirector 18

 • Zastosuj i edytuj w pełni konfigurowalne kształty wektorowe do swoich filmów, korzystając z automatycznego dopasowywania tekstu i kontroli klatek kluczowych.
 • Motion Graphics & Animated Titles: Imponujące szablony animowanych tytułów ruchu, które będą eleganckim dodatkiem do każdego projektu wideo.
 • Twórz, edytuj i produkuj filmy kwadratowe 1: 1. Nie musisz już przycinać filmów na Instagramie.
 • 18 nowych, fajnych efektów przejścia, które natychmiast zamieni Twoje filmy w pro-wyglądające produkcje.
 •  Zmień przeznaczenie poprzednich plików projektów na nowe. Użytkownicy mogą wstawiać poprzedni projekt jako element PiP na osi czasu.


PhotoDirector 11

 • Twórz unikalne obrazy, łącząc zdjęcia, tekst i grafikę za pomocą kombinacji trybów mieszania i masek. Uzyskaj dostęp do wszystkich kluczowych funkcji regulacji i edycji w narzędziu do edycji warstw, aby szybko tworzyć arcydzieła artystyczne.
 • Nowe efekty tekstowe w edycji warstw.
 • AI Deblur: Rozmyte obrazy należą już do przeszłości dzięki inteligentnemu deblurowi. Idealny do utrwalania zdjęć aktywnych dzieci, zwierząt domowych lub osób z poruszających się pojazdów.
 • Style AI: Silnik AI inteligentnie stosuje pociągnięcia pędzlem, dzięki czemu zdjęcia wyglądają, jakby zostały zaprojektowane i namalowane przez mistrza.


AudioDirector 10

 • AI Dewind: Inteligentnie usuwaj podmuchy wiatru z klipów audio nagranych na zewnątrz, aby wyraźnie słyszeć dialogi i dźwięki otoczenia.
 • Nagrywanie Punch & Roll: Łatwe nagrywanie długich podkładów głosowych lub podcastów oraz dokładne korygowanie ścieżek dialogowych.


ColorDirector 8

 • Zastępowanie kolorów za pomocą kontroli klatki kluczowej: Dokonuj wielokrotnego zastępowania kolorów w klipach dzięki szczegółowemu sterowaniu klatką kluczową.
 • Dopasowywanie kolorów: Standaryzuj kolory między różnymi scenami lub zmień wygląd sceny, aby dopasować ją do określonego nastroju z filmu referencyjnego.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię