Zdalna praca z AnyDesk

AnyDesk
AnyDesk pozwala na połączenie się z komputerem lub innym urządzeniem zdalnie czy to z drugiego końca biura, czy też z komputerem w innym mieście. AnyDesk zapewnia bezpieczne i niezawodne połączenia z pulpitem zdalnym dla każdej osoby.

AnyDesk

DOBIERZ ODPOWIEDNIĄ LIECNCJE DLA SIEBIE

AnyDesk Lite

To licencja dla 1 użytkownika z możliwością pracy z 1 urządzenia bez ograniczeń co do urządzeń z którymi będziemy się łączyć.

Zalety wersji Lite:

  • Zastosowanie komercyjne
  • Nieograniczone punkty końcowe
  • Drukowanie zdalne
  • Przesyłanie plików
  • Zdalne sterowanie z telefonu na komputer
  • Tablica ekranowa


AnyDesk Professional
W przeciwieństwie do AnyDesk Lite można zainstalować swoją licencję na dowolnej liczbie urządzeń. Jeśli potrzebujesz więcej niż jednej aktywnej sesji w tym samym czasie, możesz oczywiście dokupić dodatkowe sesje "Liczba jednoczesnych sesji do AnyDesk Professional" 

Przykład: potrzebujesz aby 5 osób pracowało zdalnie z domu i łączyło się z różnymi urządzeniami, do tego potrzebna jest licencje "AnyDesk Professional" (zawiera 1 sesje) + 4 dodatkowe sesje "Liczba jednoczesnych sesji do AnyDesk Professional" 

Posiadając licencje Professional możemy zdalnie przyznawać dostęp do sesji dla dowolnego użytkownika oraz mamy dostęp do raportów pracy każdego użytkownika sesji.

Zalety wersji Professional (te same funkcje co Lite+):

  • Dostępna książka adresowa
  • Rejestrowanie sesji
  • Tworzenie własnego instalatora programu
  • Możliwość rozszerzenia programu o dodatkowe sesje/pracę zdalną użytkowników


AnyDesk Power
Chcesz użyć swojej licencji AnyDesk, na przykład jako administrator, aby zalogować się na kilku komputerach w określonej sieci w tym samym czasie, aby zainstalować aktualizacje lub oprogramowanie. Ale masz obawy, że wymagane równoległe sesje przekroczą Twój budżet? Dzięki AnyDesk Power znalazłeś dokładnie to, czego szukałeś. Dzięki doskonałemu stosunkowi korzyści do kosztów możesz jednocześnie uruchomić dowolną liczbę sesji z dowolnego aktywnego urządzenia.

AnyDesk można zainstalować na dowolnej liczbie urządzeń i można rozpocząć nieograniczoną liczbę równoczesnych sesji z określonej liczby urządzeń („urządzeń aktywnych”). Uwzględniono trzy aktywne urządzenia w licencji. Można dokupić ich więcej "Liczba aktywnych urządzeń do AnyDesk Power" Dzięki niestandardowej przestrzeni nazw mamy pełną kontrolę nad schematem nazewnictwa swoich komputerów. Alias każdego komputera można zmienić w dowolnym momencie i nie ma konfliktów nazw z innymi licencjami AnyDesk. Niestandardową przestrzeń nazw można dokupić "Własna nazwa do AnyDesk Professional/Power"

POBIERZ PODRĘCZNIK DO PROGRAMU ANYDESK

WERSJA TESTOWA PROGRAMU WINDOWS

WERSJA TESTOWA PROGRAMU MAC OS

WERSJA TESTOWA PROGRAMU ANDROID

WERSJA TESTOWA PROGRAMU IOS

WERSJA TESTOWA PROGRAMU LINUX


WERSJA TESTOWA  PROGRAMU FREEBSD

WERSJA TESTOWA RASPBERRY PI

WERSJA TESTOWA CHROME OS