2018-09-17 14:07:48

Zaawansowany program do edycji wokalu Revoice Pro 4

Revoice Pro jest wykorzystywany na całym świecie przez najlepszych profesjonalistów z branży audio, aby zapewnić najszybszą, najłatwiejszą i najlepiej brzmiącą regulację i wyrównanie wokali, instrumentów i ADR, a także podwójną ścieżkę oszczędzającą godziny czasu edycji, zapewniając wysokie wartości produkcyjne i pomagając osiągnąć twórczą wizję.

Revoice Pro 4 to najbardziej wszechstronna i najlepsza dotychczas wersja jaka została wydana, zawierająca unikalne i łatwe w użyciu narzędzia oraz ulepszenia przepływu pracy dla najlepszych profesjonalnych programów typu DAW, takich jak Pro Tools, Logic Pro X, Studio One i Cubase i wiele więcej programów.
 

Informacje o Revoice Pro
Od momentu premiery w 2012 r. Revoice Pro stała się podstawowym programem w branży muzycznej, jak i postprodukcyjnej. Jego użytkownicy nie tylko doceniają czas, jaki oszczędzają na zadaniach edycyjnych, ale także zdolność programu do zachowania naturalnego dźwięku i wrażenia z oryginalnego nagrania, nawet podczas dokonywania znaczących zmian w dźwięku. Unikalna funkcja Audio Performance Transfer (APT) Revoice Pro może sklonować czas, wysokość i poziom jednej ścieżki audio i zastosować ją do innej (lub kilku innych) - doskonale nadaje się do dokręcania wielowarstwowych ścieżek wokalnych i do wymiany dialogów w filmie. Revoice Pro oferuje również wszechstronną ręczną regulację czasu, pitch i vibrato, de-essera i fantastycznego dublowania dźwięku.

NOWOŚCI w wersji 4
Revoice Pro 4 podnosi poprzeczkę dzięki ponad 70 nowym funkcjom i ulepszeniom. Najważniejsze to nowa funkcja Vibrato Warp, która inteligentnie identyfikuje charakterystykę vibrato piosenkarza i zachowuje je - nawet gdy czas sięga lub kompresuje ich głos. W innych aplikacjach modyfikujących czas, vibrato przyspiesza w górę lub w dół, gdy zmienia się długość części.
 


Unikalny Audio Performance Transfer został udoskonalony, a użytkownicy mogą wybierać spośród trybów APT Music i Dialog, w zależności od wykonywanego zadania, w celu uzyskania jeszcze lepszych rezultatów przy dopasowywaniu tonu, czasu lub poziomu jednej ścieżki do drugiej. Wprowadzono także liczne usprawnienia w zakresie grafiki i przepływu pracy, takie jak definiowane przez użytkownika polecenia klawiszy.

Revoice Pro jest teraz zgodny z ARA 2, co oznacza znacznie lepszą integrację z programami typu DAW gotowymi na ARA2. I wreszcie, użytkownicy Revoice Pro 4 mogą teraz korzystać z licencjonowania opartego na chmurze iLok do autoryzacji, co oznacza, że ​​nie trzeba używać klucza USB iLok do uruchamiania lub testowania aplikacji.
 

Pozostałe zmiany:

  • Szybsza działanie sesji Zapisz i Wczytaj.
  • Wtyczki mogą uruchomić program Revoice Pro.
  • Nowa instrukcja użytkownika.
  • Konfigurowalne skróty klawiaturowe.
  • Ostatnio używane presety.
  • Przeciągnij i upuść dla tworzenia grupy.
  • Szybsze aktualizacje ekranu.
  • Wiele ulepszeń w przetwarzaniu sygnałów.

 

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię