2019-07-05 20:52:25

WYSIWYG Web Builder 15 - Ponad 200 nowych funkcji i ulepszeń!

WYSIWYG Web Builder to jedna z najpopularniejszych aplikacji do intuicyjnego i błyskawicznego tworzenia stron internetowych bez konieczności stosowania żadnego języka programowania. Narzędzie typu What-You-See-Is-What-You-Get pozwala kreować witryny w taki sposób, aby efekt pracy wyglądał dokładnie tak, jak schemat tworzony w trybie edycji po wpisaniu tekstu i wklejeniu grafik w gotowe pola. Program doczekał się właśnie aktualizacji i dostępna jest już jego 15 odsłona.

Co nowego oferuje WYSIWYG Web Builder 15?

Twórcy lubianego narzędzia informują o ponad 200 nowych funkcjach i usprawnieniach. Wśród nich warto wymienić optymalizację wydajności i silnika graficznego. Dzięki sprzętowej akceleracji Direct 2D grafika na etapie projektowania wygląda jeszcze lepiej i jest dużo bardziej szczegółowa. Jednocześnie z płynną obsługą aplikacji radzą sobie od teraz jeszcze mniej wydajne komputery.

Program oferuje od teraz wbudowany moduł FTP, który zastępuje dotychczasowe rozszerzenia. Wspiera on protokoły FTP z TLS/SSL i SFTP korzystający z SSH2 (Secure Shell). Przemodelowano także standardowy FTP (winsock) w taki sposób, aby działał jeszcze lepiej.

Producent informuje o nowych lub przeprojektowanych ikonach dla pasków narzędzi, list menu oraz zakładek. Ich stylistyka jest nowocześniejsza, lżejsza i inspirowana grafikami wykorzystywanymi przez Microsoft w produktach Office 365 i 2019. Wszystkie ikony zostały zoptymalizowane pod kątem ekranów o wysokim zagęszczeniu pikseli.

WYSIWYG Web Builder 15 oferuje ulepszone wsparcia dla tworzenia motywów kolorystycznych. Użytkownik aplikacji może stworzyć paletę złożoną z 12 kolorów, bazując na wykorzystywanej w sieci palecie 140 barw. Program na podstawie stworzonej palety automatycznie wygeneruje jasny i ciemny wariant kolorystyczny witryny.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię