2021-10-11 20:24:05

Wykonuj i odtwarzaj kopie zapasowe z łatwością z Ashampoo Backup Pro 16

Ashampoo Backup Pro 16 bezpiecznie tworzy kopie zapasowe z dowolnego typu plików, nawet z całych systemów operacyjnych. Program działa w pełni automatycznie w tle, aby zapobiec utracie danych. Kopie zapasowe to niezawodny sposób na naprawę awarii systemu.

Ashampoo Backup Pro 16 to oparte na systemie Windows kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych lub przywracania dowolnego pliku, partycji lub rozruchowego systemu operacyjnego. Archiwa można łatwo przywrócić w przypadku problemów ze sprzętem lub infekcji złośliwym oprogramowaniem. Kopie zapasowe można tworzyć w pełni automatycznie dzięki technologii inteligentnego tła, która nie zakłóca normalnej pracy komputera. W tym celu Ashampoo Backup Pro 16 monitoruje obciążenie systemu i staje się aktywny tylko wtedy, gdy dostępne są wystarczające zasoby. Cztery wybieralne metody kompresji i silne szyfrowanie zapewniają zajmujące mało miejsca i bezpieczne archiwa kopii zapasowych. Użytkownicy mają całkowitą kontrolę nad lokalizacją i nośnikiem pamięci, od tradycyjnych dysków twardych po usługi online w chmurze, aby zapewnić maksymalną dostępność — i dotyczy to zarówno pojedynczych plików, jak i całych partycji dyskowych. Przywracanie archiwów można uzyskać za pomocą samego programu lub Eksploratora Windows. A jeśli dojdzie do najgorszego i system ulegnie całkowitej awarii, system ratunkowy programu nadal pozwoli uruchomić komputer i przywrócić kopię zapasową bez utraty danych. Może być uruchamiany z przenośnego dysku flash/dysku twardego lub nośnika optycznego, takiego jak DVD.

Podczas tworzenia kopii zapasowych Ashampoo Backup Pro 16 stale weryfikuje każdą operację, aby uniknąć niespójności danych. Obejmuje to nawet monitorowanie kondycji dysków, z natychmiastowymi powiadomieniami, jeśli dysk jest na krawędzi awarii. Ashampoo Backup Pro 16 jest gotowy na Windows 11 i jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi nowoczesnymi systemami operacyjnymi Microsoft. Zawiera również szereg ustawień wstępnych, które umożliwiają szybkie tworzenie planów tworzenia kopii zapasowych dla rutynowych zadań. Nowa integracja z Windows Messaging zapewnia użytkownikom zawsze aktualne informacje na temat ich kopii zapasowych. Ponadto wszystkie interfejsy usług w chmurze zostały przebudowane w celu zwiększenia szybkości i bezpieczeństwa. Dzięki kilku aktualizacjom podstawowych funkcji, Ashampoo Backup Pro 16 jest naszym najbardziej stabilnym, wszechstronnym i szybkim rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię