2019-05-07 15:35:39

Wyjaśniamy model licencjonowania Perpetual fallback license JetBrains

Perpetual fallback license to licencja umożliwiająca korzystanie z określonej wersji oprogramowania bez aktywnej subskrypcji. Licencja obejmuje również wszystkie aktualizacje błędów.

Przy zakupie rocznej subskrypcji natychmiast otrzymasz Perpetual fallback license na dokładną wersję dostępną w danym momencie.

Przykład: dnia 01.01.2019 zostanie kupiona licencja roczna na dowolny program JetBrains i aktualną wersją w dniu zakupu będzie wersja 2019.4, aktualizacje będzie można pobierać przez czas ważności licencji, czyli przez 1 rok do dnia 01.01.2020. Gdy wygaśnie okres aktualizacji a licencja nie zostanie przedłużona to nie tracimy dostępu do programu, cofamy się do wersji w dniu jej zakupu czyli do wersji 2019.4. Nie możemy już natomiast korzystać z nowszych dostępnych wersji np: 2020.3

Licencje Commercial mają na koncie specjalne miejsce ze statusem ich ważności. Każdy administrator licencji może sprawdzić do kiedy można pobierać aktualizacje i jaka wersje będzie dostępna gdy licencja nie zostanie przedłużona.

JetBrains

Licencje Personal również wyświetlają informacje odnośnie ważności licencji.

JetBrains

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię