2018-09-07 09:23:08

WebSiteX5 Professional 16 kupisz taniej o 30%

Website

WebSite X5 Professional jest właściwym narzędziem do budowania witryn z optymalizacją SEO, blogów oraz sklepów internetowych wyposażonych w aplikacje mobilne, tzw. appki. Projekty responsywne pozwalają witrynom automatycznie dostosowywać się do ekranu dowolnego urządzenia w szczególności z tabletu lub smartfonu.

Choć WebSite X5 jest kreatorem budowania witryn krok po kroku, z pewnością sprosta wymaganiom projektantów i autorów oczekujących profesjonalnego wyglądu witryny gdyż zawiera mnóstwo zaawansowanych narzędzi i funkcji. Najwięcej korzyści daje narzędzie, które łączy w sobie duże możliwości i łatwość użycia: elastyczny interfejs użytkownika; i możliwości modyfikacji; szybkie tempo pracy; odświeżanie projektów; opłacalna inwestycja.

WebSite X5 Professional w dniach od 6.09 do 30.09 dostępny jest w cenie obniżonej o 30%

Funkcje programu WebSite X5 Professional:

 • Zaawansowane funkcje graficzne oraz edytor kodu
 • Zawartość dynamiczna
 • Pełny sklep internetowy
 • Zarządzanie kuponami rabatowymi
 • Zarządzanie stanem magazynu
 • Sprzedaż produktów cyfrowych
 • Automatyczna rejestracja klientów
 • Integracja z bazami danych
 • Zaawansowane funkcje analityczne oraz SEO
 • FeedReady:  Aplikacja na urządzenia mobilne powiadamiająca o nowościach na blogu
 • WebSite X5 Manager: aplikacja mobilna do zarządzania witryną
 • Update Protection na 12 miesięcy


Co nowego w wersji 16?

HTML5 & SEO
Do kodu zostały wprowadzone nowe tagi HTML5. Tym samym została udoskonalona nie tylko semantyka, ale także dostępność stron. Dzięki czemu teraz Twoja witryna wypadnie lepiej w wynikach wyszukiwarek, takich jak Google.

Tagi H1-H6
Wykorzystaj ustawienia tagów H1-H6 w optymalizacji SEO. To pomoże Ci uzyskać wyższe miejsce w rankingach wyszukiwarek, takich jak Google.

Style nagłówków
Teraz istnieje możliwość definiowania stylów nagłówków i stosowania ich w edytorze tekstu.

Bezpieczeństwo i RODO
Generatory kodu WebSite X5 zostały poddane weryfikacji w celu uzyskania pewności, że są zgodne z obowiązującą w Unii Europejskiej regulacją RODO. Masz w ręku wszystko, co potrzebne, włącznie z nowymi procedurami postępowania użytkownika, gdy w grę wchodzi wygenerowania hasła. Teraz do Ciebie należy poprawne skonfigurowanie witryny.

Strony AMP
Do blogów została wprowadzona nowa technologia AMP (Przyspieszone Strony Mobilne). Można jednym kliknięciem przekonwertować wszystkie posty na strony AMP. To pozwoli im szybciej się ładować i będą doskonale wyglądać na ekranie smartfona.

Link Rozmowa/Wiadomość
Dotychczasowy link Rozmowa przez Internet został zmieniony na Rozmowa/Wiadomość i w związku z tym otrzymał nową funkcjonalność. Teraz możesz utrzymywać kontakt z gośćmi witryny nie tylko przez Skype'a, ale także za pośrednictwem innych usługodawców, takich jak WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Viber oraz Vkontakte Poza.

Pliki załączników
Od tej pory do formularza zamówienia w sklepie internetowym możesz wstawić załącznik. Tą drogą możesz przesyłać klientom załączniki z zasadami ochrony prywatności albo obrazy przedstawiające sprzedawane produkty.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię