2017-09-07 15:17:14

Warunki zakupu licencji wieczystej TeamViewer przez firmy

TeamViewer  to mające ogromne możliwości i najbardziej uniwersalne, dostępne na rynku narzędzie do świadczenia usług zdalnego wsparcia, zdalnego dostępu i pracy zespołowej online.

W sprzedaży dostępne są licencje roczne oraz wieczyste. Jeżeli potrzebujesz kupić licencje wieczystą na wersję TeamViewer 13 Business, Premium lub Corporate zapoznaj się z poniższymi informacjami.


Obecnie licencje wieczyste w Polsce możemy zaproponować jedynie w następujących przypadkach:

  1. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem konkurencyjnego rozwiązania będącego licencją wieczystą, należy dostarczyć wycenę zaoferowaną przez inną firmę.
  2. Jeśli dotychczas używasz licencji innego producenta w formie wieczystej, należy dostarczyć skan wcześniejszej opłaconej faktury.
  3. Jeśli posiadasz wewnętrzną politykę zabraniającą zakupu licencji w postaci subskrypcji, należy dostarczyć nam kopie zapisów lub skan oświadczenia, że nie można tego zrobić jeśli polityka nie jest spisana. Na oświadczeniu powinny się znaleźć: 
  • Pełna nazwa firmy
  • Adres
  • Uzasadnienie dlaczego nie chcemy zakupić licencji subskrypcyjnej: wewnętrzna polityka firmy nakazująca zakup licencji wieczystych
  • Podpis (najlepiej z pieczątką)
  • Dokument może być przygotowany w języku angielskim lub polskim


Oczywiście w przypadku dokumentów z kwotami możliwe jest usunięcie danych takich jak konkretne kwoty czy nazwa Partnera który wcześniej dostarczał rozwiązanie, muszą zostać dane jednoznacznie wskazujące na posiadanie lub możliwość zakupu licencji wieczystej konkurencji.


Masz pytania odnośnie wyceny licencji wieczystej?

Skontaktuj się z nami !

 

Firma New Software S.C. prowadząca sklep VEBO.pl jest oficjalnym partnerem handlowym producenta oprogramowania TeamVieawer.

TeamViewer

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię