2017-10-11 18:16:07

Twórz wyjątkowe wideoklipy z Movavi Video Editor 14

Movavi

Masz wiele filmików z podróży, którymi chciałbyś podzielić się z najbliższymi? Chcesz stworzyć filmik-pamiątkę z jakiegoś ważnego wydarzenia, jak np. wesele czy rozdanie dyplomów? Z pomocą edytora wideo Movavi możesz stworzyć widowiskowe produkcje bez specjalistycznej wiedzy na temat edytowania filmów! Ten program do obróbki filmów nie wymaga skomplikowanych ustawień, a nawigowanie w nim często polega na zasadzie przeciągnij-upuść. Wypróbuj Movavi Video Editor za darmo na swoim komputerze i przekonaj się sam, ile możliwości daje ten prosty program.


W najnowszej wersji Edytora wideo Movavi zmieniony został układ menu, dodano naklejki i narzędzia animacyjne. Żadna funkcja nie została zabrana - nadal można dostosować materiał, zastosować specjalne efekty i dodać tytuły w prosty sposób!


Sprawdź nowe funkcje

  • Kreator montażowy - Masz masę materiałów filmowych z ostatniej wyprawy? Nie trać czasu na ręczną selekcję i pozwól naszemu Kreatorowi wybrać za ciebie! Błyskawicznie otrzymasz film z ulubioną ścieżką dźwiękową. 
  • Naklejki - Wybierz z 86 projektów naklejek, aby ozdobić filmy.
  • Animacje - Animacja klatek kluczowych napisów i nakładanie filmików i więcej
  • Kolekcja multimediów - Skorzystaj z bogatej biblioteki edytora, zawierającej wideoklipy, tła, muzykę i inne dźwięki


W ofercie sklepu VEBO.pl są dostępne dwie wersji programu:

Movavi Video Editor 14

Movavi Video Editor Plus 14

 

Movavi 14

Jeśli kupiłeś kopię programu Movavi Video Editor 12 po 11 września 2017, masz prawo do bezpłatnego uaktualnienia. Aby uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej pod adresem sklep@vebo.pl

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię