2020-05-01 21:13:01

TechSmith Camtasia 2020: Tworzenie wideo jest jeszcze bardziej wydajne

Firma TechSmith Corporation wydała najnowszą wersję Camtasia 2020 - oprogramowanie do nagrywania i edycji ekranu. Ta nowa wersja zawiera funkcje ułatwiające twórcom początkującym łatwe tworzenie lepszych szkoleń, samouczków, lekcji i filmów z dzieleniem się wiedzą.

Niedawne badanie TechSmith dotyczące nawyków i trendów wideo zidentyfikowało typowe cechy, które są wspólne dla udanych filmów instruktażowych, takie jak łatwe do naśladowania, w tym wyraźne tytuły wideo, rozpoznawalność produktów z logo i kolorów oraz spójny wygląd wszystkich filmów w serii, aby wymienić tylko kilka.

„Mając na uwadze te ustalenia, chcieliśmy ułatwić organizacjom uwzględnienie tych typowych czynników sukcesu w swoich filmach bez konieczności polegania na ekspertach ds. wideo będących rezydentami, którzy szkolą innych, jak tworzyć każdy element od zera. Nie chcieliśmy też, aby eksperci wideo od rezydentów musieli sprawdzać filmy innych osób, aby upewnić się, że wspólne elementy są uwzględniane lub tworzone konsekwentnie w całej firmie. Aby zapobiec temu i skutecznie zwiększyć tworzenie filmów w całej organizacji, jesteśmy bardzo podekscytowani wydaniem Camtasia 2020 z funkcjami zaprojektowanymi w celu rozwiązania tych problemów i zapewnienia skalowalności tworzenia wideo - mówi Tony Dunckel, wiceprezes ds. Strategii produktu.Camtasia 2020 zawiera nowe funkcje, które ułatwiają ludziom w zespołach i organizacjach tworzenie spójnych, profesjonalnie wyglądających filmów z funkcjami takimi jak:

  • Szablony - Camtasia oferuje teraz kilka wstępnie zaprojektowanych szablonów, z których użytkownicy mogą korzystać jako podstawy do własnych projektów wideo. Oprócz dołączonych szablonów użytkownicy mogą tworzyć własne szablony niestandardowe, z których mogą korzystać inni. Szablony można tworzyć za pomocą symboli zastępczych, które użytkownicy mogą łatwo zamieniać za pomocą przeciągania i upuszczania, zapewniając strukturę i wstępnie zdefiniowane elementy projektu wideo, szablony można łatwo udostępniać współpracownikom jako opcję plug and play dla nowych użytkowników tworzących wideo.
  • Eksportowanie pakietów - Camtasia może tworzyć i eksportować pakiety szablonów, aby udostępniać je zespołom lub innym osobom tworzącym podobną treść. Łączenie szablonów z ulubioną kolekcją, biblioteką, motywem kolorystycznym marki i innymi preferencjami w jednym pliku (.campackage), aby łatwo udostępniać je współpracownikom w celu zaprojektowania własnych projektów wideo na podstawie specyfikacji pakietu, zapewniając spójny układ, styl i kolory.
  • Ulubione - Dzięki nowej funkcji Ulubione TechSmith wdrożył jedno z najczęstszych żądań od użytkowników: użytkownicy mogą teraz dodawać gwiazdkę do najczęściej używanych narzędzi i efektów w Camtasia i zapisywać je w swojej osobistej kolekcji ulubionych w celu szybkiego dostępu.
  • Magnetic Track -  Włączenie funkcji Magnetic Track automatycznie usuwa wszystkie przerwy między klipami na ścieżce na osi czasu. Ułatwia to zmianę położenia, przycinanie, zastępowanie i wstawianie klipów multimedialnych na tej ścieżce.
  • Track Matte Mode i inne ulepszenia - Nowa funkcja Track Mattes i usprawnienia przepływu pracy zostały zaprojektowane, aby zapewnić zaawansowanym użytkownikom Camtasia rozszerzone opcje kompozycji i swobodę twórczą. Ścieżki pozwalają użytkownikom tworzyć maski statyczne i animowane, które określają sposób wyświetlania zawartości różnych ścieżek, a odłączalna oś czasu, konfigurowalne ustawienia narzędzi i ulepszony pojemnik na media pozwalają na lepszą edycję.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię