2019-10-27 22:34:26

Snagit 2020 wprowadza nowe funkcje tworzenia treści

Snagit
Snagit 2020 to więcej niż program do zrzutów ekranu i narzędzie do nagrywania ekranu. Teraz można tworzyć profesjonalnie wyglądającą dokumentację techniczną i treści instruktażowe bezpośrednio w Snagit. Nigdy więcej kopiowania i wklejania zrzutów ekranu do osobnego dokumentu.

Nowe funkcje w Snagit 2020

Szablony

Snagit 2020 jest wyposażony w szeroką gamę gotowych układów, które pomagają szybko udostępniać wiedzę techniczną w sposób, który wygląda czysto i profesjonalnie. Oznacza to, że tworzenie zawartości jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Szablony zostały zbudowane przy współpracy z profesjonalistą w dziedzinie grafiki, aby stworzyć układy, które wyglądają, jakby pochodziły bezpośrednio ze studia projektowego.

Tworzenie wideo z obrazów
Snagit zawsze był idealnym narzędziem do szybkiego i łatwego nagrywania ekranu, ale co, jeśli chcemy tworzyć wideo z serii zrzutów ekranu? Snagit 2020 pozwala to zrobić dzięki funkcji "Utwórz wideo z obrazów". Zamiast nagrywać ekran i narrację podczas wykonywania szeregu kroków, można teraz rozmawiać i rysować serię zrzutów ekranu bez presji, aby za każdym razem robić to idealnie. 

Zasoby TechSmith dla Snagit
W najnowszej wersji otrzymujemy dostęp do ogromnej biblioteki zdjęć i innych zasobów wizualnych, z których można korzystać zawsze i wszędzie. Zwiększanie przejrzystości i atrakcyjności wizualnej treści informacyjnych i instruktażowych dzięki tysiącom elementów wizualnych, w tym znaczków, zdjęć stockowych i nie tylko. A wszystko to nie wymaga opłat licencyjnych, co oznacza, że ​​można ich używać w dowolnej liczbie projektów Snagit. Można ich także używać poza Snagit. 

Udostępnianie w Box i Slack
Snagit 2020 jeszcze bardziej ułatwia dzielenie się wiedzą, szczególnie w środowiskach korporacyjnych. Oprócz już szerokiej gamy opcji udostępniania, dodano zostało udostępnianie bezpośrednio do popularnych platform współpracy Box i Slack.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię