2019-03-29 08:10:15

Skorzystaj z 30% zniżki na Nitro Productivity Suite do 31 marca

Nitro Pro to potężne narzędzie do tworzenia, edytowania i konwertowania dokumentów PDF. Narzędzia do tworzenia plików PDF w Nitro Pro są w stanie tworzyć edytowalne pliki z dokumentów Word i Excel. Dzięki wiodącym markom, takim jak Toyota i Barclays, korzystającym z tego zaufanego programu, będziesz w dobrym towarzystwie. Nitro twierdzi, że 70 procent załączników do wiadomości e-mail to pliki PDF, ale tylko jedna na dziesięć osób jest wyposażona w edytor plików PDF.
Nitro
Najważniejsze funkcje programu:

Konwertuj z większą dokładnością

Podczas konwersji plików PDF do Excel i PowerPoint będziesz teraz cieszyć się bardziej precyzyjną dokładnością, szybszymi wynikami i większą spójnością treści, obrazów, układu, kolorów i czcionek.

Bezproblemowe przejście z pulpitu do chmury
Nowa integracja Nitro Cloud usprawnia współpracę, wyposażając każdego użytkownika Nitro Pro w narzędzia eSignature i możliwość szybkiego udostępniania dokumentów w chmurze.

Szybszy dostęp i udostępnianie plików
Połączenie z OneDrive dla Firm umożliwia zapisywanie plików PDF bezpośrednio w usłudze OneDrive, ułatwiając tworzenie i udostępnianie linków dostępu współpracownikom.

Bądź kreatywny dzięki CAD
Zgodność Nitro Pro z wysokiej jakości rysunkami CAD umożliwia pracę z projektami i innymi adresami IP w plikach PDF, a także eksportowanie do formatu PDF z programów Revit, AutoCAD i Microstation.

Łatwiejsze wykonywanie wielu zadań
Modyfikuj pliki PDF w mniejszej liczbie kroków dzięki możliwości przeciągania i upuszczania tekstu i obrazów między wieloma otwartymi oknami.

Szybciej podpisuj dokumenty
Nowy obieg pracy pojedynczego podpisu ułatwia przygotowanie pliku PDF w Nitro Pro, a następnie wysłanie dokumentu do odbiorcy za pośrednictwem Nitro Cloud w celu szybkiego, łatwego zbierania podpisów i śledzenia przepływu pracy w czasie rzeczywistym.

Zweryfikuj podpisy cyfrowe
Nowość w Nitro Pro 12, obsługa łańcucha zaufania automatyzuje identyfikację zaufanych kontaktów w celu szybszej weryfikacji otrzymywanych podpisów cyfrowych.

INFORMACJA O PROMOCJI
W dniach od 29.03 do 31.03.2019 program dostępny bedzie w cenie obniżonej o 30%

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię