2019-08-13 20:59:39

Pinnacle Studio 23 - Wydajna i kreatywna edycja wideo

Odkryj w sobie talent do montażu, korzystając z NOWEGO programu Pinnacle Studio™ 23, wyjątkowo elastycznego i kreatywnego zestawu narzędzi do edycji nagrań wideo, przyjaznego dla nowych użytkowników. Poznaj możliwości programu Studio i uzyskuj wyjątkowe projekty, korzystając z tematycznych szablonów lub łącząc zdjęcia i nagrania wideo na osi czasu zawierającej wiele ścieżek. Narzędzia Selektywny kolor, korekcja zniekształceń soczewek i ogólna korekcja kolorów oraz efekty podziału ekranu w nagraniach wideo pozwolą Ci rozwinąć swój kreatywny potencjał. Możesz nawet nagrywać zawartość ekranu komputera i obraz z kamery internetowej za pomocą odpowiednich narzędzi. Wybieraj spośród ponad 1500 filtrów, efektów i niestandardowych ścieżek dźwiękowych, aby móc z dumą udostępniać gotowe prace online w popularnych formatach lub nagrywać je na dyskach! Przygotowuj niezwykłe filmy, korzystając z najbardziej elastycznego edytora nagrań wideo — programu Pinnacle Studio.
 

Zobacz, co nowego w Pinnacle Studio 23
 

 

NOWOŚĆ Tworzenie masek Wideo - Ultimate wersja
Maski wideo to rewolucyjne narzędzie do wszystkiego - od podstawowych poprawek po zaawansowane edycje. Skorzystaj z masek wideo, aby rozmazać twarze i tablice rejestracyjne, poprawić obiekty lub usunąć niechciane obiekty. Zdobądź pomysłowość dzięki profesjonalnym efektom filmowym, w tym klonowaniu obiektów, dostosowywaniu kreatywnych przejść i nie tylko.

NOWOŚĆ Maski tekstowe - Ultimate wersja
Bądź kreatywny i twórz tytuły na poziomie profesjonalnym za pomocą masek tekstowych. Pokaż pokrewne materiały w tekście, aby dodać głębi i zainteresowania do następnego projektu.

NOWOŚĆ Wektory selektywne - Ultimate wersja
Skorzystaj z nowej funkcji, aby korygować przesunięcia kolorów między klipami. Bezpośrednio przeglądaj profil kolorów materiału i manipuluj nim, aby zachować spójność odcieni skóry i wyglądać naturalnie, łatwo przyciągać uwagę do obiektów, poprawiać spójność projektu i nie tylko.

NOWOŚĆ Profile LUT - Wszystkie wersje
Profile LUT ułatwiają natychmiastowe dodawanie do projektu efektów gradacji kolorów klasy kinowej. Zmień nastrój, dodaj dramat i nie tylko, wybierając spośród gotowych profili lub tworząc i przechowując własne do późniejszego użytku.

NOWOŚĆ Zagnieżdżanie klipów - Ultimate i Plus
Grupuj klipy razem na osi czasu dzięki nowej funkcji zagnieżdżania, aby zmniejszyć bałagan i ułatwić nawigację w sekcjach projektu.

NOWOŚĆ Kopiuj/Wklej Atrybuty kolorów - Ultimate wersja
Zmaksymalizuj wydajność przepływu pracy, łatwo kopiując dostosowania w klipach. Możliwość natychmiastowego odtworzenia precyzyjnych zmian pozwoli zaoszczędzić cenne minuty na edycji.

ULEPSZENIE Klatki kluczowe - Wszystkie wersje
Ulepszone elementy sterujące klatkami kluczowymi umożliwiają dostosowanie przejść i efektów twórczych do ostatniego szczegółu.

NOWOŚĆ Eksportuj kanał alfa - Ultimate wersja
Zachowaj przezroczystość eksportu wideo, aby uzyskać unikalny efekt, lub użyj klipów jako nakładek w przyszłych projektach.

NOWOŚĆ Stop-klatka 360 stopniowa - Ultimate wersja
Eksploruj ułamek sekundy w czasie ze wszystkich stron, korzystając z nowej 360-stopniowej klatki wideo.

NOWOŚĆ Tworzenie animowanych plików GIF- Ultimate i Plus
Uchwyć mimikę twarzy, działania lub upływ czasu w celach artystycznych i wyeksportuj klip jako plik GIF, aby ułatwić przeglądanie na różnych platformach internetowych.

ULEPSZONA Edycja trzy i czteropunktowaUltimate i Plus
Wstaw klipy we właściwym momencie projektu z precyzją edycji trzy i czteropunktowej.

NOWOŚĆ NewBlue Audio EssentialsUltimate wersja
Dodaj efekty dźwiękowe, takie jak refren, opóźnienie, echo i zniekształcenia, a także usprawnij procesy przetwarzania dźwięku z łatwością.

NOWOŚĆ Szablony wideo podzielonego ekranu - Wszystkie wersje
Dzięki nowym szablonom i ulepszonej funkcji nakładania siatki możesz łatwo tworzyć niestandardowe filmy na podzielonym ekranie.

NOWOŚĆ Przetwarzanie wsadowe - Ultimate i Plus
Ułatw proces eksportu, przetwarzając wiele plików jednocześnie, minimalizując wymaganą interakcję.

ULEPSZONO Wydajność - Wszystkie wersje
Ciesz się wyższą przepływnością i ulepszoną akceleracją sprzętową Intel® Quick Sync.

NOWOŚĆ Materiały szkoleniowe - Wszystkie wersje
Poznaj nowe funkcje Pinnacle Studio 23 dzięki nowym filmom szkoleniowym i samouczkom.

Pinnacle Studio 23 dostępny jest w wersji Standard, Plus oraz Ultimate, szczegółowe porównanie dostępne jest do pobrania tutaj.


Pinnacle

Do użytku komercyjnego lub domowego.

Z przeznaczeniem dla uczniów, studentów oraz szkół.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię