2019-03-04 21:10:34

PDF-XChange V8 nie będzie już obsługiwać systemów operacyjnych Windows XP oraz Windows Vista

Wraz z wydaniem tej wiosny wersji 8 produktów PDF-XChange, nie będzie już obsługi systemów operacyjnych Windows XP i Windows Vista. Nie będzie to miało wpływu na użytkowników XP i Vista, którzy nadal będą używać produktów PDF-XChange w wersji 7 lub wcześniejszej.

Firma Microsoft zakończyła obsługę systemu Windows XP dnia 8 kwietnia 2014 r. I systemu Windows Vista dnia 11 kwietnia 2017 r. Oznacza to, że użytkownicy końcowi nie będą otrzymywać żadnych dalszych aktualizacji, poprawek ani poprawek dla linii produktów Windows XP lub Windows Vista. Wynika to z faktu, że narzędzia programistyczne Microsoft wymagane do kompilowania PDF-XChange do pracy w systemach Windows XP i Vista zostały usunięte, co nie pozwala już na działanie produktów w środowiskach Windows XP / Vista. Obsługa niektórych powiązanych usług, na przykład zdalnych systemów plików, takich jak Dropbox, OneDrive, Dysk Google itp., Wymaga systemów powiadomień komunikacyjnych za pomocą wbudowanych przeglądarek, które nie są dostępne w systemach Windows XP i Vista. Ponieważ coraz więcej użytkowników i organizacji zależy od zdalnych systemów plików, ważne jest, aby uaktualnić je do późniejszych wersji systemu Windows, aby te usługi mogły działać.

Wraz z planowanym wydaniem wersji 8 linii produktów PDF-XChange na wiosnę 2019 roku producent zmuszony będzie do rezygnacji z obsługi zarówno Windows XP, jak i Vista od momentu wydania programów.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię