2022-08-09 22:04:19

Parallels Desktop 18: kompatybilny z Apple z serii M i gotowy na macOS Ventura

Parallels rozszerza ofertę platform desktopowych, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia użytkownika i produktywność podczas uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac.

Parallels, światowy lider rozwiązań wieloplatformowych, ogłasza wydanie Parallels Desktop18 for Mac. Najnowsza wersja potężnego rozwiązania firmy Parallels została zaprojektowana w celu optymalizacji użyteczności najnowszego sprzętu Apple, jednocześnie zwiększając wydajność i aktualizacje gier, zapewniając użytkownikom większą swobodę i elastyczność.

W tej wersji Parallels Desktop 18 for Mac oferuje wszystkim użytkownikom końcowym, profesjonalistom i przedsiębiorstwom:

 • Wydajność najwyższej klasy: Użytkownicy mogą korzystać z najbardziej zaawansowanego środowiska Windows na swoich komputerach Mac do uruchamiania ponad 200 000 aplikacji Windows i klasycznych gier .
 • Ciągła i bezproblemowa integracja: zoptymalizowana pod kątem najnowszego sprzętu Apple, użytkownicy mogą cieszyć się zgodnością z wyświetlaczem Apple ProMotion i uwolnioną wydajnością układu Apple M1 Ultra, który zapewnia do 96% szybszy system Windows 11 na komputerze Mac Studio, * pozostając na bieżąco z nadchodzącymi aktualizacjami systemu macOS.
 • Łatwiejsza konfiguracja w systemie Windows 11: Użytkownicy mogą teraz pobrać, zainstalować i skonfigurować system Windows 11 za pomocą jednego kliknięcia, oszczędzając czas podczas konfiguracji, a także pobrać bezpłatny zestaw gotowego do użycia systemu Linux systemy.
 • Ulepszone wrażenia z gry w systemie Windows na komputerze Mac: Użytkownicy mogą teraz po prostu podłączyć kontroler gier do komputera Mac, przełączyć się na system Windows i rozpocząć grę. Ciesz się płynnym interfejsem użytkownika systemu Windows i odtwarzaniem wideo, większą liczbą klatek na sekundę i nie tylko. 


Nowe funkcje w Parallels Desktop 18 for Mac zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić użytkownikom większą produktywność przy jednoczesnym wykorzystaniu wysokowydajnego systemu operacyjnego Windows na komputerze Mac, który jest łatwy w użyciu i pozostaje aktualny — nawet w przypadku nowego sprzętu Apple lub Wydano wersję dla systemu macOS, Windows lub Linux.

Najważniejsze funkcje Parallels Desktop 18

Parallels Desktop for Mac 18

 • Zoptymalizowany pod kątem nadchodzącej wersji macOS Ventura, aby obsługiwać nowe funkcje, funkcjonalność i zapewniać wyjątkową wydajność.
 • Pełna obsługa wyświetlacza Apple ProMotion z automatycznymi zmianami częstotliwości odświeżania i uwolnioną wydajnością Apple M1 Ultra, pozwalającą użytkownikom przypisywać więcej zasobów i uzyskać do 96% szybszy system Windows 11.
 • Bezproblemowa gra w systemie Windows dzięki automatycznemu udostępnianiu kontrolerów gier Xbox lub DualShock Bluetooth z systemami Windows i Linux.
 • Poprawiona kompatybilność aplikacji Intel (x86) podczas uruchamiania systemu Windows 11 na ARM, w szczególności podczas zapisywania i odczytywania plików z dysku Mac.
 • Ulepszone USB 3.0 do obsługi urządzeń do strumieniowego przesyłania danych na żywo, w tym Elgato HD60, StartechUSB 3.0 Video Capture i innych.


Parallels Desktop 18 for Mac Pro Edition (oferuje wszystkie możliwości edycji standardowej oraz te unikalne możliwości):

 • Potężny kondycjoner sieci na komputerach Apple M1 Mac umożliwiający użytkownikom ustawianie różnych warunków sieciowych dla maszyny wirtualnej (przepustowość, utrata pakietów, opóźnienie) podobnych do maszyn wirtualnych z systemem Windows i Linux.
 • Odizoluj sieć maszyn wirtualnych od komputera Mac na komputerach Apple M1 Mac, aby uzyskać lepsze zabezpieczenia i uruchom Minikubecluster z programem Parallels Desktop jako dostawcą wirtualizacji.
 • Możliwość korzystania z rozruchu sieciowego z maszynami wirtualnymi Linux ARMteraz dostępna na komputerach Mac z układami Apple M1.
 • Łatwo analizuj wydajność aplikacji w oddzielnej maszynie wirtualnej za pomocą ulepszonej wtyczki Parallels dla Visual Studio.


Parallels Desktop 18 for Mac Business Edition (opiera się na mocy wersji Pro z dodatkowymi funkcjami, w tym):

 • Wygodne uwierzytelnianie SSO/SAML dla pracowników w celu zalogowania się i aktywacji Parallels Desktop za pomocą konta firmowego.
 • Umożliwia administratorom wdrażanie, udostępnianie lub przesyłanie maszyny wirtualnej z systemem Windows 11 na komputery Mac pracowników.
 • Zarządzaj uczestnictwem w programie obsługi klienta Parallels centralnie wParallels Moje konto.

 

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię