2018-11-08 17:59:59

O&O DiskImage 14 Professional Edition: teraz z DiskImage To Go

Ilość posiadanych przez nas danych rośnie, niezależnie od tego, czy chodzi o dane prywatne czy poufne dane biznesowe. Ludzie często nie chronią tych danych prawidłowo, ponieważ ich tworzenie jest czasochłonne. Dotyczy to również firm. Dlatego O&O Software opracował przełomową nową funkcję dla zupełnie nowej wersji O&O DiskImage 14! Kopia zapasowa jest ważna dla wszystkich - oznacza to, że możesz przywrócić stare pliki, aplikacje lub cały komputer, gdy coś pójdzie nie tak.
 

DiskImage


Najważniejsze oprogramowanie zabezpieczające na Twoim komputerze!
Jaka jest najcenniejsza rzecz, którą zapisałeś na swoim komputerze? Tak, twoje dane! Zdjęcia, dokumenty, skany, prywatne filmy, dane biznesowe i wszystko inne, które zapisujesz w formie elektronicznej. A te dane wymagają ochrony. Jest stale zagrożone - od wadliwych dysków twardych, dysków SSD, wirusów, oprogramowania ransomware i złośliwego oprogramowania, a nawet poprzez zwykłe przypadkowe usunięcie. Aktualna kopia zapasowa to jedyna ochrona, która zapewnia, że ​​dane nie zostaną utracone na zawsze. Nowy O&O DiskImage 14 Pro chroni Twoje dane. Nawet jeśli nie jesteś ekspertem komputerowym, możesz łatwo tworzyć obrazy całego systemu Windows, klonować dyski lub po prostu tworzyć kopie zapasowe ważnych plików i folderów.

NOWOŚĆ: DiskImage To Go
W poprzednich wersjach programu oprócz regularnego tworzenia kopii zapasowych komputera, trzeba było także osobno utworzyć nośnik startowy O&O DiskImage, aby przywrócić kopię zapasową. Wszystko jest teraz łatwiejsze! Nowa funkcja DiskImage To Go automatycznie zamienia zewnętrzny dysk twardy, który wybrałeś do zapisania obrazu (lub dysku flash USB z wystarczającą ilością miejsca na dane) w nośnik startowy O&O DiskImage, i oznacza ten dysk jako preferowany nośnik pamięci dla przyszłych kopii zapasowych systemu . Po podłączeniu zewnętrznego dysku twardego USB do komputera O&O DiskImage 14 automatycznie tworzy obraz wszystkich dysków wewnętrznych i partycji danych.

Ułatwia to utworzenie ostatniej kopii zapasowej. A jeśli coś naprawdę dzieje się z komputerem lub chcesz przenieść swój system i wszystkie dane na nowy komputer, wtedy za pomocą nośnika startowego O&O DiskImage możesz przywrócić zapisany na nim obraz jednym naciśnięciem przycisku, bez kłopotów z wyszukiwaniem nośnika rozruchowego i zewnętrznego dysku twardego z kopią zapasową. Jeszcze nigdy nie było tak łatwo zapewnić bezpieczeństwo swoich danych!

NOWOŚĆ: Obsługa formatu VHDX
O&O DiskImage 14 zapewnia teraz pełną obsługę formatu VHDX (Virtual Hard Disk). Główną zaletą VHDX jest zwiększona pojemność pamięci masowej wynosząca 64 TB (terabajtów), zamiast standardowego limitu pamięci VHD o pojemności 2 TB. Kolejną zaletą VHDX jest ochrona przed uszkodzeniem plików.

Dlaczego musisz wykonać kopię zapasową swoich danych!
Regularna kopia zapasowa jest wciąż czymś, czego wielu użytkowników woli unikać. Przynajmniej tak jest, dopóki nie doznają pierwszej utraty ważnych plików w wyniku błędu oprogramowania, sprzętu lub użytkownika: wtedy staje się jasne, jak cenna jest niezawodna i aktualna jest kopia zapasowa! Podczas tworzenia kopii zapasowej komputera, O&O DiskImage zapisuje wszystkie osobiste pliki, a także dane na twardym dysku i indywidualne ustawienia. Chroni to nie tylko niezastąpione pliki, ale w najgorszym przypadku oszczędza również kłopotów związanych z koniecznością przeprowadzenia czasochłonnej konfiguracji programów i systemu operacyjnego Windows. Jeśli chcesz przywrócić obraz na nowy komputer z innym sprzętem, to O&O DiskImage 14 może to zrobić bez problemu. Zintegrowana funkcja MIR (Machine Independent Restore) umożliwia to niezależnie od producenta sprzętu i konfiguracji.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię