2022-09-16 09:21:18

O&O Defrag 26: Optymalizacja systemu na nowy poziomie

Firma O&O Software GmbH z siedzibą w Berlinie wydaje całkowicie zmienioną wersję swojej popularnej aplikacji optymalizacyjnej.O&O Defrag 26. Oprócz defragmentacji dostępna jest teraz nie tylko funkcja czyszczenia dysku, ale także usuwanie niepotrzebnych aplikacji Windows i desktopowych, a także pomocna kontrola i naprawa systemu Windows.

Nowo wydany O&O Defrag 26 oferuje nowy i nowoczesny interfejs, który bardzo ułatwia, szczególnie początkującym na PC, przeprowadzanie ważnych działań optymalizacyjnych. Rozbudowany klasyczny interfejs został zachowany dla poprzednich profesjonalnych użytkowników.

Metody defragmentacji STEALTH, SPACE i COMPLETE zostały ponownie zoptymalizowane. STEALTH i SPACE są zoptymalizowane, aby wykonać defragmentację tak szybko, jak to możliwe, natomiast metody COMPLETE dodatkowo zapewniają całkowitą rearanżację plików. Potrzebują do tego więcej czasu i pamięci.

Dzięki metodzie SOLID/COMPLETE fragmenty danych rozrzucone na dyskach SSD zostaną połączone i zapisane w mniejszej liczbie komórek pamięci. Powoduje to, że procesy odczytu i zapisu wymagają w przyszłości mniejszej liczby dostępów do tych komórek pamięci. Po defragmentacji dysk SSD działa szybciej, a jego żywotność jest wydłużona, ponieważ potrzeba mniej dostępu do odczytu i zapisu. I jak zwykle wszystko dzieje się automatycznie w tle. Nawet zmiana z dysku twardego na SSD zostanie rozpoznana, a strategia optymalizacji odpowiednio dostosowana.

Najlepsze możliwe wykorzystanie dostępnej przestrzeni magazynowej zapobiega również ponownej fragmentacji. Wszystkie metody można zastosować do dowolnego dysku — w tym do przestrzeni dyskowej, woluminów i zestawów pasków — i oczywiście zapewniają maksymalną odporność.
 

Galeria zdjęć z programu:


Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię