2019-08-28 22:22:55

NOWY FineReader 15

ABBYY, światowy lider w dziedzinie technologii i rozwiązań Digital IQ, ogłosił dzisiaj ABBYY FineReader 15, rozwiązania do pracy z PDF dla systemu Windows, które umożliwia użytkownikom zarządzanie dowolnym dokumentem cyfrowym w miejscu pracy. Co roku na całym świecie otwieranych jest miliardy zeskanowanych i stworzonych cyfrowo dokumentów Pracownicy w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach potrzebują narzędzia zwiększającego wydajność, które sprawia, że praca z każdym rodzajem pliku PDF jest prosta i wydajna. Obsługiwany przez technologię rozpoznawania tekstu opartą na sztucznej inteligencji ABBYY, nowy FineReader 15 otrzymał funkcje pozwalające na edytowanie na poziomie akapitu i dostosowanie układu zarówno w cyfrowych, jak i zeskanowanych plikach PDF, znaczną poprawę rozpoznawania tekstu i jakości porównywania dokumentów, szybsze przeglądanie i łatwiejszą instalację dzięki nowoczesnym narzędziom do wirtualizacji.

„Digitalizacja dokumentów to pierwszy krok w cyfrowej transformacji firmy, a PDF stał się standardowym formatem. Jednak nawet jeśli dokumenty papierowe są zdigitalizowane, często nie są dostępne ani przeszukiwalne ”- komentuje Slavena Hristova, dyrektor ds. Marketingu produktów w ABBYY. „FineReader zapewnia pracownikom narzędzia, których potrzebują, aby naprawdę zintegrować dokumenty cyfrowe i papierowe w ujednoliconym przepływie pracy i przezwyciężyć trudności związane z pracą z plikami PDF.”

Dzięki nowo otrzymanej możliwości edycji na poziomie akapitu możliwości dostosowania układu FineReader 15 sprawia, że edytowanie plików PDF jest prawie tak proste, jak dokumentów DOCX: tekst płynnie przepływa z linii do linii, a akapity i obrazy można przestawiać w celu dostosowania ogólnego układu. Nowy sposób eksportowania wyników porównania dokumentów w postaci dokumentu Microsoft® Word z różnicami pokazanymi w trybie „śledzenia zmian” ułatwia współpracę, praca z dokumentami przebiega płynniej i szybciej.

FineReader 15 oferuje jeszcze bardziej precyzyjną analizę i przetwarzanie tabel, lepsze automatyczne oznaczanie do tworzenia plików PDF i PDF / UA oraz lepsze wykrywanie nagłówków i stopek. Program oferuje również inteligentne wykrywanie jakości warstwy tekstowej dla cyfrowo tworzonych plików PDF, co pozwala uzyskać dokładniejsze wyniki podczas przetwarzania cyfrowych plików PDF na edytowalne formaty lub porównywania dokumentów. Ponadto zapewnia do 55% szybsze przeglądanie i otwieranie dokumentów PDF, a także jeszcze wyższą dokładność OCR: do 98% ogólnej dokładności dla koreańskiego i chińskiego, do 97% dla języka japońskiego.

ABBYY FineReader 15 udostępnia narzędzia do wydajnej współpracy, edycji i ponownego wykorzystywania dokumentów cyfrowych i papierowych, poprawiając w ten sposób komunikację i wydajność w cyfrowym miejscu pracy. Aby promować cyfrowe środowisko pracy, aplikacja PDF rozwiązuje również problemy związane z obiegami dokumentów papierowych. Wyróżnianie, komentowanie, podpisywanie, stemplowanie, redagowanie, porównywanie wersji, zbieranie opinii i wiele innych.

FineReader 15 jest dostępny na całym świecie za pośrednictwem szerokiej sieci partnerów i dystrybutorów opiekujących się rozwiązaniami w poszczególnych krajach. W Polsce jest to firma AutoID Polska S.A. Wersje Standard i Corporate są dostępne dla indywidualnego użytku, a także w ramach opcji licencjonowania zbiorowego dla firm i Instytucji Państwowych . Zapraszamy do odwiedzenia strony www.finereader.pl, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat funkcji, cen lub pobrać wersję próbną. Zapraszamy również do udostępniania najnowszej wersji testowej za pośrednictwem Państwa mediów.

Dzięki inteligentnym technologiom ABBYY oferuje rozwiązania na każdym etapie cyfrowej transformacji, pomagając firmom i pracownikom biurowym osiągnąć większą wydajność, przyspieszyć podejmowanie decyzji i zwiększyć przychody. Począwszy od skanowania i rozpoznawania dokumentów po przechwytywanie danych, analizę tekstu, sztuczną inteligencję i analizę procesów, rozwiązania ABBYY integrują się przez cały cykl życia informacji w firmach.

Podziel się:
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię